کد خبر: 242197 A

با حکم ظریف

همکاری و صمیمیت موجود بین دستگاه دیپلماسی کشور و مجلس شورای اسلامی گام مهمی در گسترش دیپلماسی پارلمانی و منجر به استفاده از ظرفیت مجلس در پیشبرد اهداف و سیاست خارجی کشور خواهد شد.

وزیر امور خارجه کشورمان طی حکمی، محمد جواد رسولی را به عنوان مدیر کل جدید امور مجلس و قوانین وزارت امور خارجه منصوب نمود.

حسن قشقاوی معاون وزیر امور خارجه در مراسم معارفه مدیر کل جدید امور مجلس و قوانین از تلاش‌های خالصانه و موفقیت‌های ناصر حمیدی زارع مدیر کل سابق امور مجلس تشکر و قدردانی نمود.

قشقاوی گفت: همکاری و صمیمیت موجود بین دستگاه دیپلماسی کشور و مجلس شورای اسلامی گام مهمی در گسترش دیپلماسی پارلمانی و منجر به استفاده از ظرفیت مجلس در پیشبرد اهداف و سیاست خارجی کشور خواهد شد.

محمدجواد رسولی پیش از این سفیر جمهوری اسلامی ایران در عربستان و مدیر کل ایرانیان خارج از کشور وزارت امور خارجه بوده است و ناصر حمیدی زارع مدیر کل سابق امور مجلس و قوانین نیز به عنوان سرکنسول جدید ایران در جده به زودی ماموریت خود در عربستان سعودی را آغاز خواهد نمود.

استفاده از ظرفیت امور خارجه ایرانیان خارج از کشور جمهوری اسلامی ایران حسن قشقاوی سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی معارفه معاون وزیر وزارت امور خارجه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر