کد خبر: 109639 A

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در آغاز سال تحصیلی جدید از عموم مردم خیر، نیکوکار و شاکر ایران اسلامی دعوت کرد تا با حضور خود در آئین جشن بزرگ عاطفه‌ها به کمک دانش‌آموزان نیازمند بشتابند.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در آغاز سال تحصیلی جدید از عموم مردم خیر، نیکوکار و شاکر ایران اسلامی دعوت کرد تا با حضور خود در آئین جشن بزرگ عاطفه‌ها به کمک دانش‌آموزان نیازمند بشتابند.

به گزارش ایلنا، در این اطلاعیه آمده است:

«ایران اسلامی، سرزمین مردمانی خونگرم، نوع‌دوست و خیر است که با قلوبی آکنده از مهر و مودت، هرسال، در آغاز سال تحصیلی و با فرا رسیدن فصل مدرسه‌ها به استقبال ماه مهر می‌روند و با دستگیری از کودکان و دانش‌آموزان بی‌بضاعت و محروم اما پرامید و آرزوی جامعه، جلوه‌هایی از شور و محبت و عاطفه می‌آفرینند که در هیچ کجای این کره خاکی نمونه آن یافت نمی‌شود.

جشن بزرگ عاطفه‌ها امسال، چهارشنبه دهم مهر ماه به مدت سه روز در سراسر کشور اجرا می‌شود که روز اول آن یعنی دهم مهر در تمامی مدارس سراسر کشور اجرا شده و سپس از پنجشنبه یازدهم در سطح معابر، میادین و مساجد و روز دوازدهم در میعادگاه‌ها و مصلی‌های نماز جمعه سراسر کشور برگزار خواهد شد.

در این سنت حسنه و جشن بزرگ عاطفه‌ها، مردم نوع‌دوست و نیکوکار ایران اسلامی بار دیگر با دستان پرمهر و باسخاوت خود، مهر عاطفه‌ها را بین کودکان یتیم، بی‌سرپرست و مستعضف تقسیم کرده و گل لبخند و رضایتمندی را بر لبان دانش‌آموزان محروم می‌نشانند.

امسال جشن عاطفه‌ها با شعار «مهر در انتظار مهر حماسی» منتظر دستان پرمهر و چشمان پرامید مردمان خیر و نیکوکاری است تا با شکوفه‌های لبخند و نوع‌دوستی خود، بذر محبت را در دل کودکان و دانش‌آموزان این کشور بکارد و عطر شکوفه‌های عشق و ایثار، عاطفه و مهربانی را در فضای سراسر کشور پراکنده کنند.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در پایان این اطلاعیه، ضمن تقدیر و تشکر از استقبال پرشور آحاد جامعه از اطلاعیه‌ها و بیانیه‌های این شورا بار دیگر از مردم نوع‌دوست و خیر ایران اسلامی دعوت می‌کند تا با حضور پرشور، گرم و پرمهر و محبت خود در جشن بزرگ عاطفه‌ها ضمن تداوم‌بخشی به این سنت نیکو و حسنه و امرخداپسندانه گل لبخندی را به صورت مظلوم کودکی معصوم هدیه کرده و در امر ترویج فرهنگ انفاق و ایثار و فداکاری گامی مؤثر بردارند.»

ایران اسلامی تبلیغات اسلامی ترویج فرهنگ جامعه دانش آموزان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی عشق کودکان مدرسه نماز جمعه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر