کد خبر: 111650 A

هادی خامنه‌ای در گفت‌وگو با ایلنا:

اصلاح‌طلبان نیازی به تشکیل شورای فرماندهی ندارند، اصلا چنین اصطلاحاتی در ادبیات ما نمی‌گنجد. ما به دنبال آرامش و اعتدالیم نه جنگ و دعوا / اصلاح طلبان از عملکرد روحانی راضی‌اند.

دبیر کل مجمع نیروهای خط امام(ره) گفت: افراطیون هیچ عمل اعتدالی، عاقلانه و مطابق با مصالح را تحمل نمی‌کنند زیرا عملا با عمل عاقلانه و مفید مخالفند.

هادی خامنه‌ای در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، تشکیل شورای فرماندهی اصلاح طلبان را کذب محض و جو سازی‌ رسانه‌ای خواند و گفت: اصلاح‌طلبان نیازی به تشکیل شورای فرماندهی ندارند، اصلا چنین اصطلاحاتی در ادبیات ما نمی‌گنجد. ما به دنبال آرامش و اعتدالیم نه جنگ و دعوا. در حال حاضر هم شورای هماهنگی اصلاح طلبان متشکل از ۱۸ حزب فعالیت می‌کند که بصورت دوره‌ای ریاست آن به هر یک از احزاب می‌رسد و هیچگاه نیز تعطیل نشده و ادامه خواهد داشت.

دبیر کل مجمع نیروهای خط امام(ره) در خصوص عملکرد رئیس جمهور نیز اظهار داشت: عملکرد رئیس جمهور تا کنون متناسب با شعار اعتدال بوده که از ابتدا مطرح کرده و اصلاح طلبان مجموعا از عملکرد ایشان راضی‌اند چون اصلاح طلبی به معنای اعتدال است.

خامنه‌ای در خصوص حمله افراطیون به هاشمی و خاتمی گفت: افراطیون هیچ عمل اعتدالی، عاقلانه و مطابق با مصالح را تحمل نمی‌کنند زیرا عملا با عمل عاقلانه و مفید مخالفند.

وی ادامه داد: عملکرد فعلی رئیس جمهور و همراهانشان با مصالح جامعه متناسب بوده و در چارچوب منافع ملی است و عقلا و اکثریت جامعه نیز با آن موافقند هر چند این مساله به مذاق افراطیون خوش نمی‌آید از این رو به بهانه های مختلف با دولت مخالفت می‌کنند چون شغل و نانشان در همین تنش‌آفرینی‌ها است.

مخالفت با مصالح جامعه شغل افراطیون است
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر