کد خبر: 112045 A

رئیس قوه قضاییه خبر داد:

کسانی که در زندان حسن رفتار دارند، می توانند از مرخصی استفاده کنند تدابیری اندیشیده شد تا این افراد در فاصله دو عید قربان و عیدغدیر حداقل از ۱۰ روز مرخصی استفاده کنند.

ایلنا: رئیس قوه قضاییه، گفت: تصمیم گرفته شد تا تعدادی از محکومان مالی مورد بحثماده دو قانون شناسایی شوند و با بودجه تعیین شده از سوی دستگاه قضا آزاد شوند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، آیت‌الله صادق آملی لاریجانی پیش از ترک ارومیه در جمع خبرنگران حاضر شد به تشریح دستاوردهای سفر خود به این استان پرداخت و با بیان اینکه سفر‌ها به استان‌های کشور به صورت نوبتی خواهد بود، تصریح کرد: وضعیت قضایی و نوع فعالیت دادگستری استان و سازمان‌های تابعه دستگاه قضا در این سفر‌ها بررسی می‌شود.

وی با اشاره به دیدارش با خانواده شهدا و ایثارگران، علما و روحانیون و نخبپان و فرهیختگان استان، ادامه داد: در این سفر در جلسه شورای اداری و جلسه شورای تامین استان حضور داشتیم و بررسی‌های لازم صورت گرفت تا در تهران برخی فعالیت‌ها برای رفع مشکلات انجام شود

رئیس قوه قضائیه درباره جلسه مسئولان استانی در عصر امروز افزود: در این جلسه مسئولان عالی قضائی تصمیمات خوبی گرفتند این تصمیمات شامل تأمین نیروی انسانی، بهبود وضعیت ساختمان‌ها و همچنین بهبود وضعیت قضائی استان بود.

وی ادامه داد: همچنین تصمیم گرفته شد تا تعدادی از محکومان مالی مورد بحثماده دو قانون شناسایی شوند و با بودجه تعیین شده از سوی دستگاه قضا آزاد شوند.

آیت الله آملی لاریجانی با بیان اینکه برخی از کسانی که در زندان حسن رفتار دارند، می توانند از مرخصی استفاده کنند، گفت: تدابیری اندیشیده شد تا این افراد در فاصله دو عید قربان و عیدغدیر حداقل از ۱۰ روز مرخصی استفاده کنند. همچنین شرایط استفاده از آزادی مشروط عده دیگری از زندانیان این استان نیز بررسی شد.

رئیس قوه قضائیه همچنین از اعزام ۱۴ هیئت قضائی به شهرستان‌های این استان خبر داد و گفت: این هیئت متشکل از مسئولان عالی قضائی، نمایندگان استان و برخی از مسئولان دستگاه‌های اجرایی بودند.

آیت الله آملی لاریجانی استان های کشور بودجه دستگاه های اجرایی زندان قانون قوه قضائیه قوه قضاییه نیروی انسانی دادگستری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر