کد خبر: 112337 A

جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه:

امروزه علی‌رغم حضور چندین ناو جنگی کشورهای غربی و آمریکا در خلیج فارس، ایران اسلامی به‌صورت قدرتمند و مدبرانه در خصوص تحولات منطقه‌ای و جهانی نقش‌آفرینی می‌کند و شکر خدا امن‌ترین کشور منطقه در مقایسه با دیگر کشورها که حتی مورد حمایت آمریکا هستند، است.

جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امروز دشمنان انقلاب اسلامی تلاش می‌کنند به هر قیمت خاکریزهای از دست داده خود را مجدداً تسخیر کنند. رسالت همه دلدادگان به انقلاب اسلامی مراقبت کردن از این موفقیت‌ها است.

به گزارش ایلنا، ‌ سردار اسماعیل قاآنی جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دومین همایش شورای عالی بسیج پیشکسوتان جهاد و شهادت که در سالن ۵ آذر برگزار شد، گفت: موقعیت، وضعیت و ثبات انقلاب اسلامی به هیچ وجه با اوایل انقلاب اسلامی قابل مقایسه نیست و دشمن از این وضعیت بسیار نگران و عصبانی است، لذا از هیچ تلاش و توطئه‌ای برای برگرداندن اوضاع به حالت سابق فروگذار نخواهد بود.

وی با ترسیم ضریب امنیتی سابق و کنونی انقلاب اسلامی و همچنین وضعیت امنیتی دشمنان، افزود: زمانی اگر آمریکا اعلام می‌کرد که یک کشتی جنگی خود را به نقطه‌ای از جهان اعزام می‌کند، مسئولان و سیاست‌های آن کشور تغییر می‌کرد اما امروزه علی‌رغم حضور چندین ناو جنگی کشورهای غربی و آمریکا در خلیج فارس، ایران اسلامی به‌صورت قدرتمند و مدبرانه در خصوص تحولات منطقه‌ای و جهانی نقش‌آفرینی می‌کند و شکر خدا امن‌ترین کشور منطقه در مقایسه با دیگر کشورها که حتی مورد حمایت آمریکا هستند، است.

جانشین فرمانده سپاه قدس وضعیت ثبات و امنیت رژیم صهیونیستی را نیز بسیار ضعیف اعلام کرد و افزود: امروزه حتی از غزه در حال محاصره به تل‌آویو مرکز حکومت رژیم صهیونیستی موشک چند تنی شلیک می‌شود و این علی‌رغم استقرار سیستم دفاعی گنبد آهنین روی این شهر است که مردم و مسئولان این رژیم جعلی را وادار به رفتن به پناهگاه و فرار می‌کند.

سردار قاآنی با اشاره به اینکه تمام این توفیقات و پیشرفت‌ها از الطاف الهی و تمسک به خط نورانی ولایت است، افزود: تاکنون کشور عزیزمان ایران و نظام مقتدر اسلامی با هدایت کانون نور ولایت از بحران‌ها خارج شده است و هر فرد و جریان و تفکری در هرجای جهان خود را به این نور نزدیک کند سربلند و پیروز است.

وی در ادامه سخنان خود با اشاره به سخنان حسنین هیکل روزنامه‌نگار و پژوهشگر جهان عرب در خصوص سیدحسن نصرالله که " آقا سیدحسن، تو اعراب را احیا کردی " اضافه کرد: علی رغم این‌گونه تعابیر و تکریم‌ها از دبیرکل سرافراز حزب‌الله لبنان توسط شخصیت‌های مسلمان و حتی غیرمسلمان، اما سیدحسن نصرالله خویش را فقط سربازی کوچک از سربازان ولایت می‌داند و بس.

سردار قاآنی در پایان سخنان خود با اشاره به رسالت سنگین نیروهای انقلابی و ولایی خاطرنشان ساخت: امروز دشمنان انقلاب اسلامی تلاش می‌کنند به هر قیمت خاکریزهای از دست داده خود را مجدداً تسخیر کنند. رسالت همه دلدادگان به انقلاب اسلامی مراقبت کردن از این موفقیت‌ها، ناکام کردن دشمنان در نیل به اهدافشان و از همه مهمتر به جلو بردن این مسیر نورانی با وزانت و تدبیر پشت سر رهبری است.

ایران اسلامی پیشکسوتان خلیج فارس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سربازی شکر کشتی کشورهای غربی مسلمان امنیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر