کد خبر: 112346 A

اسداله بادامچیان در گفتگو با ایلنا:

سیاست جمهوری اسلامی این است که همه احزاب و جناح‌ها بتوانند فعالیت کنند / اعتماد ملی اجازه فعالیت دارد / اگر دولت بخواهد به او کمک خواهیم کرد.

عضو مرکزی جبهه پیروان خط امام و رهبری در واکنش به خبرهایی مبنی بر فعالیت دوبارهٔ سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی و مشارکت گفت: احزابی مانند مشارکت، کارگزاران و مجاهدین انقلاب پرونده‌هایشان در کمیسیون احزاب متوقف شده است بنابراین حق فعالیت سیاسی قانونی را ندارد.

اسدالله بادامچیان در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا بیان کرد: احزابی مانند اعتماد ملی که فعالیت قانونیشان متوقف نشده است اجازه فعالیت دارند اما احزابی مانند مشارکت و سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی که مرجع قانونی مانع از فعالیت آن‌ها شده است و پرونده آن‌ها را به دادگاه فرستاده، نمی‌توانند فعالیت بکنند.

وی در پاسخ به این سوال که چرا در کشور ما روسای جمهور و بسیاری از وزرا وابسته نبودن به حزب خاص و فراجناحی بودن را یک امتیاز برای خود می‌دانند، گفت: همانطور که احمدی‌نژاد فراجناحی عمل می‌کرد همه دولت‌ها و همچنین آقای خاتمی هم در دوران اصلاحات فراجناحی عمل می‌کردند. روحانی هم رئیس جمهور همه جناح‌ها و افراد کشور است و بر طبق قانون اساسی ما ایشان را می‌پذیریم و از رئیس جمهور حمایت می‌کنیم و دیدیم که ایشان در نیویورک نه بعنوان روحانی بلکه بعنوان رئیس جمهور جمهوری اسلامی اقدام کرد و موضع گرفت.

بادامچیان ادامه داد: اگر رئیس جمهور بخواهد براساس حزب و جناح خود رفتار کند شدنی نیست.

عضو مرکزی جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: رئیس جمهور رأی اکثریت مردم و مقبولیت آن‌ها را دارد و اگر دولت بخواهد ما به او کمک خواهیم کردو اگر نخواست کمک نمی‌کنیم.

وی در پایان تأکید کرد: سیاست جمهوری اسلامی این است که همه احزاب و جناح‌ها بتوانند فعالیت کنند.

احمدی نژاد اسدالله بادامچیان انقلاب انقلاب اسلامی جبهه پیروان خط امام جمهوری اسلامی دولت سازمان مجاهدین انقلاب نیویورک اصلاحات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر