کد خبر: 112362 A

هیئت رئیسه از ۵ نفر به سه نفر کاهش پیدا کرد و مسئولیت رئیس و سخنگوی جبهه در هم ادغام شد و من عهده دار این سمت شدم.

عضو جبهه اصلاح طلبان گفت: در جلسه جبهه اصلاح طلبان حکم دبیر جبهه ابقا شد و مهدوی دبیرکل حزب توسعه کرمانشاه بعنوان نایب رئیس انتخاب شد.

محمدجواد حق شناس در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا بیان کرد: جلسه جبهه اصلاح طلبان با حضور ۱۲ نفر از اعضا برای تصویب اساسنامه هیئت رئیسه تشکیل شد و چند اصل دیگر مورد بررسی قرار گرفتند.

وی ادامه داد: در این جلسه هیئت رئیسه از ۵ نفر به سه نفر کاهش پیدا کرد و مسئولیت رئیس و سخنگوی جبهه در هم ادغام شد و من عهده دار این سمت شدم. همچنین وجود دو نایب رئیس به یک نفر کاهش پیدا کرد و مقرر شد که انتخاب هیئت رئیسه دوره ای و شش ماه یک بار اتفاق بیفتد.

عضو حزب اعتماد ملی توضیح داد: جلسه با تصویب این اصول ادامه پیدا کرد و گروه جدید انتخاب شد. حکم دبیر جبهه ابقا و مهدوی دبیرکل حزب توسعه کرمانشاه بعنوان نایب رئیس انتخاب شد.

حق شناس در مورد حکم جدیدش به عنوان سخنگویی گفت: جلسه با حضور ۱۲ نفر از اعضا برگزار و اسناد صورت جلسه در اختیار آقای بهمن زاده قرار دارد.

این عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی گفت: امید داریم تا انتهای مهرماه یا هفته اول آبان جلسات شورای مرکزی این حزب را برقرار کنیم.

اصلاح طلبان هیئت رئیسه حزب جلسه حکم دار جبهه حق سخنگوی سمت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر