کد خبر: 116041 A

فرمانده نیروی دریایی سپاه:

ایجاد بازدارندگی فعال و مستمر در برابر دشمنان قسم‌خورده نظام اسلامی در دریا یک هدف زنجیره‌ای بود که به همت همه دریادلان این نیرو به آن دست پیدا کردیم.

فرمانده نیروی دریایی سپاه با هدف بررسی آخرین وضعیت مجموعه ستادی جنگال(جنگ الکترونیک) و برنامه‌های آمادگی رزمی و دفاعی این نیرو، با مدیران و کارکنان این بخش دیدار و گفت‌وگو کرد.
به گزارش ایلنا، سردارعلی فدوی در جریان این دیدار ضمن آرزوی توفیق بیش از پیش برای مجموعه جنگال نیروی دریایی سپاه در اجرای برنامه‌ها و سیاست‌های کوتاه‌مدت و درازمدت این نیرو در حوزه جنگ الکترونیک، خاطرنشان کرد: ایجاد بازدارندگی فعال و مستمر در برابر دشمنان قسم‌خورده نظام اسلامی در دریا یک هدف زنجیره‌ای بود که به همت همه دریادلان این نیرو به آن دست پیدا کردیم.
وی افزود: حلقه به هم پیوسته این زنجیره، حفظ و پایداری این وضعیت و برطرف کردن نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت است.
فدوی در ادامه گفت: در شرایطی قرار داریم که باید همه مدیران ما با بهره‌گیری از ظرفیت همه نیرو‌ها، ابتکار و خلاقیت را بیش از پیش به میدان بیاورند و با تعمیق نگرش، برنامه‌های درازمدت و راهبردهای بلند و وسیع را با قوت و قاطعیت دنبال کنند.
فرمانده نیروی دریایی سپاه افزود: مدیریت بویژه در حوزه‌های رزمی و دفاعی زمانی یک هنر به حساب می‌آید که با حداقل هزینه‌ها و امکانات، بالا‌ترین و بهترین نتایج حاصل شود که به لطف خدا در نیروی دریایی سپاه این مهم در بسیاری از بخش‌ها فراهم شده است.
همچنین طی مراسمی با حضور دریادار فدوی و حجت‌الاسلام والمسلمین صداقت مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در نیروی دریایی سپاه از کتابخانه و تبلیغات سیار این نیرو بهره‌برداری شد.
این واحد سیار که با هدف توسعه می‌دانی تبلیغات و گسترش فرهنگ مطالعه و کتابخوانی تدارک دیده شده است، مجهز به ده‌ها عنوان کتاب و قابلیت پخش صدا و فیلم است که از آن در مناطق محروم حوزه مأموریت نیروی دریایی سپاه، جزایر و رزمایش‌ها استفاده می‌شود.
اولین سری از این مجموعه فرهنگی تبلیغی سیار، برای فعالیت‌های تبلیغی و گسترش فرهنگ مطالعه و کتابخوانی و ارتقای نشاط در اختیار جزایر نازعات و منطقه یکم دریایی سپاه برای فعالیت‌های تبلیغی و گسترش فرهنگ مطالعه قرار خواهد گرفت.
فدوی در جریان این دیدار ضمن تقدیر از دست‌اندرکاران اجرای طرح کتابخانه و تبلیغات سیار، خواستار توسعه ابتکار و خلاقیت در حوزه‌های مختلف از جمله امور تبلیغی شد.

الکترونیک تبلیغات جنگ خلاقیت مسئول نمایندگی ولی فقیه نظام اسلامی دریایی هنر کتابخانه سیاست
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر