کد خبر: 116207 A

معاون هماهنگ‌کننده ارتش:

برای حفظ بنیه دفاعی کشور باید آخرین پدیده‌های علمی و پزشکی در جهت ارتقاء علمی به کار گرفته شود که در این زمینه ابزار و تجهیزات پیشرفته علمی و پزشکی مورد نیاز را فراهم می‌آوریم.

معاون هماهنگ‌کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: تلاش ما ارتقاء شبکه بهداشت و درمان ارتش است و همواره درصدد بوده‌ایم تا آخرین پدیده‌ها، فناوری و دانش و تولید علمی را دریابیم و در جهت افزایش سطح پزشکی در جنبه رزمی و بنیه دفاعی لحاظ کنیم.

به گزارش ایلنا، امیرسرتیپ ‌محمد‌حسین دادرس در حاشیه اولین عمل جراحی به روش بسته در بیمارستان امام رضا(ع) دانشگاه علوم پزشکی ارتش اظهار کرد: برای حفظ بنیه دفاعی کشور باید آخرین پدیده‌های علمی و پزشکی در جهت ارتقاء علمی به کار گرفته شود که در این زمینه ابزار و تجهیزات پیشرفته علمی و پزشکی مورد نیاز را فراهم می‌آوریم.

وی تصریح کرد: ما همواره به شبکه بهداشت و درمان ارتش و ارتقاء آن توجه داشته‌ایم و با نگاه به فضای داخل و خارج کشور همواره درصدد بوده‌ایم تا آخرین پدیده‌ها، فناوری و دانش و تولید علمی را دریابیم و در جهت ارتقاء سطح پزشکی در جنبه رزم و بنیه دفاعی لحاظ کنیم.

دادرس ادامه داد: امروز اقداماتی که در بیمارستان علوم پزشکی ارتش در حال انجام است، از اقدامات ممتازی است که در سطح خاورمیانه بی‌نظیر بوده و عمل جراحی ستون فقرات به روش بسته از جمله آنهاست.

بر اساس این گزارش، معاون هماهنگ‌کننده ارتش همچنین از بخش‌های مختلف بیمارستان امام رضا(ع) و دانشگاه علوم پزشکی ارتش بازدید و بخش ICU این بیمارستان را افتتاح کرد.

ارتش جمهوری اسلامی ایران امام رضا بیمارستان خاورمیانه دانشگاه علوم پزشکی شبکه بهداشت و درمان علوم پزشکی عمل جراحی فناوری علمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر