کد خبر: 117813 A

بسیج دانشجویی کرمان در بیانیه‌ای مطرح کرد؛

دانشجویان پیرو خط امام خمینی(ره) با هوشیاری، بیداری، نجابت و صلابت انقلابی با تسخیر لانه جاسوسی و کانون بین‌المللی، تفکیک خودی و غیرخودی و تفکیک خادمان از خائنان، پالایش اساسی در دوران نظام ایجاد ‌و مسیر اصلی انقلاب اسلامی را شفاف کردند.

در بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کرمان به مناسبت ۱۳ آبان آمده است: ۱۳ آبان تبلور تغییرناپذیر خداوند مبنی بر شکست مستکبران، یادآور خروش انقلابی مردم ایران و برملا شدن توطئه ننگین عوامل وابسته داخلی آنان است.
به گزارش ایلنا، متن بیانیه بدین شرح است: یوم‌الله ۱۳ آبان یکی از نقاط نورانی در تاریخ انقلاب اسلامی ایران و یادآور سه رویداد مهم تبعید امام راحل به ترکیه، شهادت دانش‌آموزان توسط رژیم پهلوی و تسخیر لانه جاسوسی است که هیمنه و ابهت استکبار جهانی را فروریخت و فریاد بلند ظلم‌ستیزی و آزادیخواهی ایران اسلامی را در دنیا طنین‌انداز کرد.
این بیانیه می‌افزاید: ۱۳ آبان تبلور تغییرناپذیر و همیشگی خداوند مبنی بر شکست مستکبران عالم، یادآور خروش قهر انقلابی ملت مسلمان ایران و برملا شدن چهره کریه و جنایتکار آمریکا و توطئه ننگین عوامل وابسته و سرسپرده داخلی آنان است.
در این بیانیه عنوان شده است: دانشجویان پیرو خط امام خمینی(ره) با هوشیاری، بیداری، نجابت و صلابت انقلابی با تسخیر لانه جاسوسی و کانون بین‌المللی، تفکیک خودی و غیرخودی و تفکیک خادمان از خائنان، پالایش اساسی در دوران نظام ایجاد ‌و مسیر اصلی انقلاب اسلامی را شفاف کردند.
این بیانیه تصریح کرده است: درسی که ملت رشید و فداکار ایران از حوادثآموزنده و الهام‌بخش تاریخ انقلاب اسلامی خود به ویژه رخدادهای ۱۳ آبان از سال ۴۲ تا ۵۸ آموخته است، اتخاد راهبرد ایستادگی و پایداری مستمر آنان در برابر سیاست‌های قلدرمآبانه و سلطه‌جویانه استکبار جهانی به ویژه آمریکا را مورد تاکید قرار داده است.
در این بیانیه آمده است: ۱۳ آبان سال‌جاری همانند سال گذشته در حالی فرا می‌رسد که دشمن با بهره‌گیری از عناصر داخلی غافل و مغرض خود در صدد ایجاد خط نفاق میان مسلمانان ایران و در راستای اهداف و منافع از پیش تعیین شده استکبار جهانی برآمده است.
این بیانیه می‌افزاید: دانشجویان بسیجی با پیروی از منویات مقام معظم رهبری پیمان می‌بندند تا آخر ایستاده و آماده فداکاری همه جانبه باشند.
دانشجویان بسیجی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان کرمان در این بیانیه اعلام کرده‌اند که لازمه استقلال‌خواهی و رویارویی با جهان استکبار ایمان راسخ به فضل الهی و مجهز شدن به علم و تکنولوژی است و امیدواریم در‌ عرصه نهضت تولید علم و جنبش نرم‌افزاری گام بلند در راه عزت و آبادانی و خودکفایی ایران اسلامی برداریم.

استقلال امام خمینی امام راحل انقلاب اسلامی ایران پالایش ترکیه جاسوسی مسلمان ملت ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر