کد خبر: 117832 A

مرکز رسیدگی به امور مساجد در بیانیه‌ای اعلام کرد؛

ما بر این باوریم که شرکت پر شکوه و شور انگیز اقشار مختلف ملت، به ویژه دانش آموزان و دانشجویان و طلاب، در راهپیمایی سیزده آبان امسال، پشتوانه قوی و مستحکمی را برای دستگاه دیپلماسی ایران اسلامی در عرصه بین المللی خواهد ساخت.

مرکز رسیدگی به امور مساجد در بیانیه‌ای تاکید کرد: «نرمش قهرمانانه» مطرح شده از سوی رهبر فرزانه انقلاب اسلامی تدبیر خردمندانه‌ای است که افق جدیدی را در دیپلماسی ایران اسلامی بر مبنای عزت و حکمت و مصلحت می‌گشاید.
در بخشی از این بیانیه آمده است: سیزده آبان امسال در شرایطی برگزار می‌شود که دشمن شماره یک ملت مسلمان ایران - آمریکای جهانخوار –برای گریز از مخمصه سیاست‌های ناشیانه بین المللی خود در خاورمیانه و جهان، در صدد تشدید فشارهای اقتصادی و سیاسی و تبلیغاتی بر علیه محور مقاومت اسلامی - ایران عزیز –است.
در ادامه این بیانیه آمده است: سیزده آبان، یاد آور حوادثمهمی است که هر یک در تاریخ مبارزات ضد استکباری ملت بزرگ ومسلمان ایران نقش به سزایی داشته است. از سیزده آبان ۴٣ که رژیم استبدادی ستمشاهی در تبعیت از آمریکای جهانخوار، رهبر آزاده و مرجع انقلابی ملت را که به کاپیتولاسیون ظالمانه اعتراض کرده بود، تبعید کرد، تا سیزده آبان ۵٧ که دانش آموزان انقلابی به فرمان رژیم آمریکایی پهلوی به خون نشستند و سرانجام سیزده آبان ۵٧ که دانشجویان مسلمان پیرو خط امام، با تسخیر لانه جاسوسی استکبار از یک ربع قرن جنایات رژیم استکباری آمریکا انتقام گرفتند. سه واقعه مهم که هر کدام، برگ زرینی در تاریخ انقلاب اسلامی ایران هستند و نقطه پیوند هر سه حادثه، مواجهه ملت قهرمان با آمریکای جهانخوار است.
در بخش دیگری از این بیانیه با تاکید بر اینکه سیزده آبان هر سال، فصل تجدید بصیرت انقلابی و ابلاغ پیام رسای ملت ایران در مبارزه همیشگی و دائمی با استکبار جهانی و صهیونیزم پلیداست، تصریح شده است: سیزده آبان امسال در شرایطی برگزار می‌شود که دشمن شماره یک ملت مسلمان ایران - آمریکای جهانخوار –برای گریز از مخمصهٔ سیاست‌های ناشیانه بین المللی خود در خاورمیانه و جهان، در صدد تشدید فشارهای اقتصادی و سیاسی و تبلیغاتی بر علیه محور مقاومت اسلامی - ایران عزیز –است. استکبار، با راهبرد همیشگی تهدید و تطمیع، از یک سو دم از گفتگو و مذاکره می‌زدند و از دیگر سو بر اقدامات خود در تشدید تحریم‌های ظالمانه و غیر انسانی‌اش می‌افزاید.
در بخش دیگری از این بیانیه آمده است: «نرمش قهرمانانه» مطرح شده از سوی رهبر فرزانهٔ انقلاب اسلامی در شرایط کنونی، تدبیر خردمندانه‌ای است که با نفی تنش زایی‌های بیهوده و سازش کاری‌های منفعلانه، افق جدیدی را در دیپلماسی ایران اسلامی بر مبنای عزت و حکمت و مصلحت می‌گشاید و فرصت‌های جدیدی را برای اتمام حجت ملت ایران در تنویر افکار عمومی داخلی و بین المللی پدید می‌آورد.

ائمه جماعات مساجد استان تهران همچنین در این بیانیه تصریح کرد: با درک هوشمندانه شرایط کنونی، به پیروی از مقتدای خود، ضمن حمایت از تلاش‌های دستگاه دیپلماسی کشور و دولت محترم، از آنان می‌خواهد با کیاست و هوشمندی‌ای که لازمه نبرد دیپلماتیک ملت انقلابی ایران است، با حرکت در چهار چوب‌های ارائه شده از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی(دامت برکاته)، حق مسلم ملت ایران را در مذاکرات هسته‌ای استیفا نمایند.
دربخش دیگری از این بیانیه آمده است:، ما بر این باوریم که شرکت پر شکوه و شور انگیز اقشار مختلف ملت، به ویژه دانش آموزان و دانشجویان و طلاب، در راهپیمایی سیزده آبان امسال، پشتوانه قوی و مستحکمی را برای دستگاه دیپلماسی ایران اسلامی در عرصه بین المللی خواهد ساخت.
ائمهٔ جماعات مساجد استان تهران در انتهای این بیانیه و در راستای شرکت با شکوه مردم در این مراسم اینگونه یادآور شد: از این رو، از همه مردم انقلابی استان تهران، به ویژه قاطبهٔ طلاب و فضلاء و روحانیت معظم، به ویژه ائمهٔ جماعات بزرگوارمساجد استان دعوت می‌کنیم، تا با شرکت در راهپیمایی تهران و سایر شهرستان‌ها، بار دیگر با صدای رسا و توفندهٔ «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل»، برگ زرین دیگری بر دفتر حضور حماسی و انقلابی ملت ایران بیفزایند.

استکبار ایران اسلامی جاسوسی خاورمیانه دانش آموزان و دانشجویان رهبر فرزانه انقلاب اسلامی رهبر معظم انقلاب اسلامی مذاکرات هسته ای مرگ ملت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر