کد خبر: 118700 A

رئوفیان در گفت‌و‌گو با ایلنا:

هیئت‌حاکمه آمریکا به تمام معیارهای انسانی بی‌توجه است و تنها منافع شهروندان صهیونیستی را مدنظر دارد و این‌ها چیزی نیست که از اذهان ملت‌های دنیا و همچنین ملت ایران به طور اخص، کم رنگ شده باشد.

دبیر‌کل حزب اسلامی ایران زمین تاکید کرد: بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری باید دولت وتیم مذاکره کننده را حمایت کنیم و خطبا و ائمه نماز جمعه باید دقت کنند که با عنایت به سخنان مقام معظم رهبری به گونه‌ای سخن نگویند که در بین افکار عمومی شائبه اختلاف و تشویش در زمینه استکبار ستیزی را در بین مسئولین ایجاد کند.
ابوالقاسم رئوفیان در گفتگو با ایلنا، در مورد سخنان اخیر مقام معظم رهبری در حمایت از تیم مذاکره‌کننده کشورمان گفت: سخنان مقام معظم رهبری همواره فصل الخطاب بوده وهست. مردم و مسئولین نیز همواره باید با هوشیاری و تمکین و تبعیت از توصیه‌ها و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب، بهترین طریق را که در ‌‌نهایت منجر به سربلندی و پیروزی و افتخار خواهد بود انتخاب کنند.
وی ادامه داد: کسانی که تریبون‌های خطابه را در دست دارند و از جمله خطبا و ائمه نماز جمعه باید دقت کنند که با عنایت به سخنان مقام معظم رهبری به گونه‌ای سخن نگویند که در بین افکار عمومی شائبه اختلاف و تشویش در زمینه استکبار ستیزی را در بین مسئولین ایجاد کند.
وی ضمن اشاره به افزایش فعال سازی تعداد سانتریفیوژ‌ها نسبت به سال ۸۲ گفت: طبق فرمایشات مقام معظم رهبری، در سال ۸۲ برسر ۳ سانتریفیوژ چانه زنی داشتیم در حالی که هم اکنون ۱۰۰۰سانتریفیوژ فعال در سطح کشور وجود دارد و این نشان دهنده این واقعیت است که اگر با اظهارات قلدر مآبانه آمریکا عقب نشینی کنیم قاعدتا هیچ پیشرفتی نمی‌کنیم.
رئوفی با بیان اینکه ایران، امروز وارد یک نبرد دیپلماسی شده است، اظهار داشت: بر دولتمردان واجب است در چارچوب سیاست‌هایی که توسط مقام معظم رهبری به عنوان سیاست‌های کلی نظام تبیین می‌شود حرکت کنند.
وی با اشاره به ظلم آشکار امریکا در کشورهایی هم چون اندونزی و فیلیپین و جاماییکا و سایر کشور‌ها، دولت آمریکا را موجودی خطرناک توصیف کرد و گفت: هیئت حاکمه آمریکا به تمام معیارهای انسانی بی‌توجه است و تنها منافع شهروندان صهیونیستی را مدنظر دارد و این‌ها چیزی نیست که از اذهان ملت‌های دنیا و همچنین ملت ایران به طور اخص، کم رنگ شده باشد.
وی همچنین در اشاره به مراسم ۱۳ آبان افزود: حضور بسیار گسترده و باشکوه مردم در مراسم یوم الله ۱۳ آبان در اقصی نقاط کشور بار دیگر همدلی و وحدت مردم و نظام را به اثبات رساند.
وی ضمن تاکید بر پیروی از رهنمودهای رهبری در خصوص حمایت وتشویق تیم مذاکره کننده، ابراز امیدواری کرد که مذاکرات در جهت اهداف تعیین شده با موفقیت در جهت تحقق این اهداف جریان یابد.

استکبار اسلامی ایران ایران دولت آمریکا رهبر معظم انقلاب زمین مقام معظم رهبری ملت ایران ملت فیلیپین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر