کد خبر: 118835 A

نمایندگان در پیام تسلیتی تاکید کردند؛

ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی فقدان این مجاهد صادق را به محضر حضرت ولی عصر(عج) و نایب بر حقش مقام معظم رهبری مدظله العالی، بازماندگان، دوستان و یاران بویژه امدادگران پرتلاش کمیته امداد خمینی(ره) تسلیت عرض نموده، برای‌ آن فقید رحمت و غفران الهی و برای خانواده مصاب صبر جمیل و اجر جزیل مسالت می‌نماییم.

نمایندگان مجلس در پیام تسلیت به مناسب درگذشت عسگراولادی یادآور شدند: تلاش او در جلوگیری از شکاف میان خواص زبانزد بود.
به گزارش ایلنا، در این بیانیه آمده است:
انا لله و انا الیه راجعون
«من المومنین رجال صدقوا ماعاهدوا الله علیه فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر و ما بدلوا تبدیلا»
همزمان با ماه محرم‌الحرام و ایام سوگواری سید و سالار شهیدان عالم حضرت اباعبدالله الحسین(ع) خبر درگذشت مجاهد نستوه و خستگی ناپذیر، پیشکسوت نهضت اسلامی، زجر کشیده دوران سخت مبارزه، یار صدیق وفادار امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری مدظله العالی حامی و پشتیبان فقرا و محرومین جناب استاد حاج حبیب‌الله عسگراولادی مایه تاثر و تالم عمیق گردید.
ایشان در طول عمر پر برکت خود همراه در تبعیت از ولایت و دفاع از انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی و روحانیت، استوار و با صلابت بود و لحظه‌ای تردید نداشت.
تلاش وی در جهت همدلی و وحدت مسوولان و کارگزاران نظام در جهت جلوگیری از شکاف و انشقاق بین خواص زبانزد همگان بود.
خدمات صادقانه و اثرگذار در سنگرهای حساس بویژه در دو دوره نمایندگی و نایب رییسی مجلس شورای اسلامی و نمایندگی ولی فقیه و ریاست شورای مرکزی کمیته امام خمینی(ره) و دستگیری از نیازمندان به کسی پوشیده نیست.
ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی فقدان این مجاهد صادق را به محضر حضرت ولی عصر(عج) و نایب بر حقش مقام معظم رهبری مدظله العالی، بازماندگان، دوستان و یاران بویژه امدادگران پرتلاش کمیته امداد خمینی(ره) تسلیت عرض نموده، برای‌ آن فقید رحمت و غفران الهی و برای خانواده مصاب صبر جمیل و اجر جزیل مسالت می‌نماییم

انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی حبیب الله عسگراولادی حضرت ولی عصر خانواده طول عمر کمیته امداد محرم مقام معظم رهبری نمایندگان مجلس شورای اسلامی ولی فقیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر