کد خبر: 121494 A

از تمامی دانشجویان دانشگاه‌های تهران خواستاریم در حمایت از حقوق ملت ایران با حضور در این اقدام خودجوش و با ایجاد زنجیره انسانی در اطراف سایت هسته‌ای فردو آمادگی خود را برای حفظ و توسعه دستاوردهای هسته‌ای کشور و تاکید بر ادامه مسیر شهدای هسته‌ای اعلام دارید.

در پی تشکیل حلقه انسانی توسط دانشجویان، اطراف سایت فردو، انجمن اسلامی دانشجویان، بسیج دانشجویی و انجمن علمی دانشگاه شاهد با صدور بیانیه‌ای مشترک با حمایت از این دانشجویان از مسئولین کشور درخواست کردند که در دور جدید مذاکرات، در حفظ حقوق ملت ایران تلاش کرده و هیچ‌گاه خون‌های ریخته شده هزاران انسان بی‌گناه را که با حمایت دولت منفور آمریکا به شهادت رسیده‌اند، را فراموش نکنند.

به گزارش ایلنا، متن این بیانیه به شرح زیر است:

نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از‌‌ همان بدو حدوثانقلاب اسلامی به دلیل ماهیت ایدئولوژیک خود که برگرفته از روح بلند آزادگی و حرّیت نهفته در حماسه عظیم عاشورا بود بر آرمان‌های والای خود ایستادگی نموده و خاری در چشم استکبار جهانی و قلدر مآبان غربی بوده است.

انقلاب اسلامی ایران بیش از سی سال پر فراز و نشیب را پشت سر گذاشته است، از ابتدای تاسیس با جاسوس خانه آمریکا مواجه شد و بعد از آن کودتای طبس را دید، اموال به حقش بلوکه شد، ۸ سال جنگ به آن تحمیل شد. ترورهای کور و تقویت گروهک‌های تروریستی همچون سازمان مجاهدین خلق برای ایجاد تفرقه و جنگ داخلی، تحریم‌‌های اقتصادی پی در پی و متحجرانه، حمله ناو آمریکایی به هواپیمای مسافربری ایرانی در خلیج فارس و کشتار صد‌ها انسان بی‌گناه و ترور دانشمندان هسته‌ای مانند شهید مصطفی احمدی روشن بخشی از هزاران موردی است که ملت ایران با مقاومت بزرگ خود تحت رهبری و زعامت امام خمینی(ره) و آیت‌الله العظمی خامنه‌ای رهبر کنونی کشورمان در مقابل تمامی آن‌ها صبورانه ایستادگی کرد و از ارزش‌های خود حتی یک قدم هم عقب‌نشینی نکرد و روح تازه مقاومت و ایستادگی در برابر سلطه مستکبران و مستبدان را در کالبد ملت‌های آزاده جهان دمید.

خلاصه کنیم که مصداق ایستادگی بر آرمان‌های انقلاب و پیشرفت و تعالی ایرانیان بدون تکیه بر دیگران، دستیابی به انرژی هسته‌ای بوده است، چنانکه هم اکنون با دارا بودن هزاران سانتریفیوژ و مراکز متعدد تحقیقات هسته‌ای از پیشگامان این علم نوین در سطح منطقه و جهان می‌باشیم.

اما از آنجایی که‌‌ همان انحصارطلبان جهانی به سردمداری شیطان بزرگ آمریکای جهان‌خوار و صهیونیست منفور و منحوس همواره در راه پیشرفت و سعادت این ملت سنگ‌اندازی نموده و کارشکنی کرده‌اند و با توطئه‌های خود بزرگ‌ترین ظلم‌ها را به ملت ایران روا داشته‌اند و در ماجرای اخیر مذاکرات و کارشکنی برخی کشور‌ها مانند فرانسه که این روز‌ها به گفته سردمداران رژیم صهیونیستی نقش «دوست» را برای آن رژیم منحوس بازی می‌کند نیز با استفاده از تمام پتانسیل خود هجمه‌های فراوانی از دروغ و صحنه‌سازی کذب تا تهدید و تحریم را به سوی ملت ایران روا داشته‌اند.

ما دانشجویان دانشگاه شاهد در پی سخنان رهبر معظم انقلاب حمایت تام و تمام خود را از عملکردهای آرمان خواهانه مسئولین کشور اعلام می‌داریم و از آنان خواستاریم در دور جدید مذاکرات در حفظ حقوق ملت ایران تلاش کرده و هیچ‌گاه خون‌های ریخته شده هزاران انسان بی‌گناه را که با حمایت دولت منفور آمریکا به شهادت رسیده‌اند را فراموش نکند.

در پایان از تمامی دانشجویان دانشگاه‌های تهران خواستاریم در حمایت از حقوق ملت ایران با حضور در این اقدام خودجوش و با ایجاد زنجیره انسانی در اطراف سایت هسته‌ای فردو آمادگی خود را برای حفظ و توسعه دستاوردهای هسته‌ای کشور و تاکید بر ادامه مسیر شهدای هسته‌ای اعلام دارید.

آیت الله العظمی خامنه استکبار جهانی انجمن علمی بسیج جهان حقوق عاشورا ملت ایران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هسته ای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر