کد خبر: 122029 A

حمید میرزاده به عنوان رییس دانشگاه آزاد اسلامی موفق به کسب رأی اعتماد از شورای عالی انقلاب فرهنگی شد.

جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی به ریاست حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی تشکیل و برخی موضوعات مرتبط با مسایل فرهنگی و علمی کشور مورد بررسی و تصویب اعضای این شورا قرار گرفت.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، در این جلسه موضوع صلاحیت دکتر حمید میرزاده به عنوان رییس جدید دانشگاه آزاد اسلامی مورد بحثو بررسی اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی قرار گرفت و پس از بیان دغدغه‌ها و توقعاتی که از دانشگاه آزاد در ابعاد گوناگون فرهنگی، علمی، پژوهشی و آموزشی در آینده انتظار می‌رود، دکتر حمید میرزاده به عنوان رییس دانشگاه آزاد اسلامی موفق به کسب رأی اعتماد از شورای عالی انقلاب فرهنگی شد.
بررسی صلاحیت رؤسای پیشنهادی برخی از دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور از دیگر دستورهای جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی بود که در این راستا و پس از بررسی و تصویب اعضا، آقایان دکتر جعفریان به عنوان رییس دانشگاه علوم پزشکی تهران، دکتر پیوندی به عنوان رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد، دکتر احمدی به عنوان رییس دانشگاه علوم پزشکی گناباد، دکتر اسماعیلی ندیمی به عنوان رییس دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان، دکتر نصیری به عنوان رییس دانشگاه علوم پزشکی زابل و دکتر جان‌بابایی به عنوان رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران انتخاب شدند.
همچنین در جلسه امشب شورای عالی انقلاب فرهنگی، حجت‌الاسلام سیدحسین شاهمرادی با پیشنهاد وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و تصویب اعضا به عنوان دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور انتخاب شد.
شورای عالی انقلاب فرهنگی در ادامه مسائل مرتبط با ارائه سهمیه مناطق محروم در آزمون سراسری سال آینده را به منظور ارائه تسهیلات مناسب در راستای ایجاد امکان حضور آسیب‌دیدگان از این حوادثدر دانشگاه‌ها مورد بررسی قرار دادند که جزئیات مصوبات آن قرار است توسط دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی منتشر شود.

شورای انقلاب فرهنگی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر