کد خبر: 122061 A

حمیدرضا ترقی در گفتگ با ایلنا:

اصولگرایان درحال حاضر عملیات مطالعاتی و زمینه سازی‌های انتخاباتی را در دستور کار خود قرار داده‌اند.

حمیدرضا ترقی(عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی) گفت: طبیعتا زمانی برای توقف کار بررسی انتخابات و نتایج و راهکارهای موفقیت در انتخابات نمی‌توان درنظر گرفت اما تبلیغات انتخاباتی اگر خارج از زمان مناسب خود انجام گیرد؛ صحیح نیست.

حمیدرضا ترقی در گفتگو با ایلنا، درخصوص رقابت احزاب با یکدیگر برای دهمین دور انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: به نظر می‌رسد که اصلاح طلبان زود‌تر از اصولگرایان فعالیت‌های انتخاباتی خود را در این خصوص شروع کرده‌اند.

این عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه اصلاح طلبان وارد بحث‌های انتخاباتی زودهنگام شده‌اند، گفت: کلیه تغییراتی که در سطح دانشگاه‌ها و فرمانداری‌ها و سایر نهاد‌ها در حال شکل گرفتن است گزینشی کاملا انتخاباتی دارند.

وی خاطرنشان کرد: چون انتخابات در کشور ما به طور میانگین هر یک سال ونیم یک بار برگزار می‌شود احزاب باید بلافاصله بعد از هر انتخاباتی کارهای مطالعاتی و برنامه ریزی‌های لازم را در این خصوص تا انتخابات بعدی انجام دهند.

وی افزود: طبیعتا زمانی برای توقف کار بررسی انتخابات و نتایج و راهکارهای موفقیت در انتخابات نمی‌توان در نظر گرفت اما تبلیغات انتخاباتی اگر خارج از زمان مناسب خود انجام گیرد؛ صحیح نیست.

ترقی اظهار داشت: اصولگرایان درحال حاضر عملیات مطالعاتی و زمینه سازی‌های انتخاباتی را در دستورکار خود قرار داده‌اند.

اصلاح طلبان اصولگرایان انتخابات تبلیغات حزب موتلفه اسلامی رقابت مجلس شورای اسلامی ترقی انتخاباتی صحیح
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر