کد خبر: 122298 A

امیدوارم مسئولان کشورهای اسلامی با برنامه‌ریزی‌های درست، جلوی اشاعه فرهنگ غلط «عملیات انتحاری» را بگیرند تا افراطیون مذهبی و فرقه‌ای بیش از این بازیچه سیاست‌های شوم استبدادی و استکباری نشوند.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با صدور پیامی حمله تروریستی به سفارت ایران در لبنان را محکوم کرد.

به‌ گزارش خبرگزاری ایلنا، آیت‌الله اکبر هاشمی‌ رفسنجانی با صدور پیامی ضمن ابراز همدردی با خانواده‌های شهدا در ایران و لبنان، حادثه تروریستی بیروت را محکوم کرد.

متن پیام به شرح ذیل است:

انفجار بمب در نزدیکی سفارت جمهوری اسلامی ایران در لبنان، زبان کسانی است که در جهان امروز منطق دیپلماسی نمی‌دانند و هنوز می‌خواهند به شیوه‌های عصر توحش اعلام وجود نمایند.

مظلومیت لبنان و ایران اسلامی که از اول انقلاب تاکنون در همه سطوح مسئولان و مردم عادی قربانی تروریسم است، در این حادثه نمود بیشتری دارد که شهیدی روحانی با عنوان «رایزن فرهنگی» دارد.

اینجانب ضمن ابراز همدردی با خانواده‌های شهدا در ایران و لبنان، امیدوارم مسئولان کشورهای اسلامی با برنامه‌ریزی‌های درست، جلوی اشاعه فرهنگ غلط «عملیات انتحاری» را بگیرند تا افراطیون مذهبی و فرقه‌ای بیش از این بازیچه سیاست‌های شوم استبدادی و استکباری نشوند که هم لکه ننگی بر دامان اسلام هستند و هم مخلّ امنیت سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی مسلمانان در منقطه و سراسر جهان می‌شوند.

اکبر هاشمی رفسنجانی انقلاب تروریسم حمله تروریستی کشورهای اسلامی لبنان مجمع تشخیص مصلحت نظام هاشمی رفسنجانی امنیت سیاست
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر