کد خبر: 124053 A

یک فعال سیاسی اصولگرا در گفت‌وگو با ایلنا:

«پیروزی در مذاکراتی که در مقابلش قدرت‌های بزرگ جهانی باشد، حاصل صبر، حوصله و تلاش‌های بسیار و ظرافت‌هایی است که آقای ظریف و تیم مذاکره‌کننده به خوبی پیش بردند و توانستند از منافع ملی و حقوق هسته‌ای ایران دفاع کنند.»

یک فعال سیاسی اصولگرا حمایت‌های رهبری را در رسیدن به توافقات اخیر هسته‌ای موثر دانست و گفت: در کشور گروهی هم‌صدا با رژیم صیهونیستی دوست نداشتند که ایران بتواند با قدرت‌های بزرگ به توافق دست پیدا کند و اگر حمایت‌ها و رهنمودهای رهبری نبود ممکن بود این افراد مانع از پیروزی ملت ایران شوند.

ابوالقاسم رئوفیان در گفت وگو با ایلنا اظهار داشت: پیروزی در مذاکراتی که در مقابلش قدرت‌های بزرگ جهانی باشد، حاصل صبر، حوصله و تلاش‌های بسیار و ظرافت‌هایی است که آقای ظریف و تیم مذاکره‌کننده به خوبی پیش بردند و توانستند از منافع ملی و حقوق هسته‌ای ایران دفاع کنند.
این فعال سیاسی اصولگرا حمایت‌های رهبری را در رسیدن به توافقات اخیر موثر دانست و گفت: البته در کشور گروهی هم‌صدا با رژیم صیهونیستی دوست نداشتند که ایران بتواند با قدرت‌های بزرگ به توافق دست پیدا کند و اگر حمایت‌ها و رهنمودهای رهبری نبود ممکن بود این افراد مانع از پیروزی ملت ایران شوند.
وی در ادامه گفت: این افراد می‌خواهند کام مردم را تلخ کنند ولی آنها باید بدانند که دیگر حنای آنها رنگ ندارد. مخالفت آنها در حالی است که رهبری هم پیروزی تیم هسته‌ای‌مان را تبریک گفته است.
عضو جبهه ایستادگی، درباره دلایل مخالفت این افراد اظهار داشت: این افراد معلوم‌الحال در پوشش منافع ملی ملت به دنبال منافع حزبی و گروهی خودشان هستند و می‌خواهند از این طریق ژست ایران‌دوستی و ایران‌گرایی بگیرند اما در دوره همین‌‌ها بیشترین صدمات به ایران وارد شد.

ایران پوشش حقوق ملت ایران هسته ای اصولگرا پیروزی ملت منافع ژنو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر