کد خبر: 124085 A

مسئول نمایندگی ولی فقیه ناحیه مالک اشتر خبر داد:

امیدواریم روزی برسد و همه مسلمانان شیعیان و بسیجیان با حضور در بیت المقدس و همراه با امام زمان(عج) نماز جماعت برگزار کنند و نامگذاری این رزمایش‌ها با عنوان بیت المقدس نیز برای این است که هدف بعدی ما حضور در بیت المقدس است.

«علی رضا روحی» در حاشیه رزمایش الی بیت المقدس در گفتگو با خبرنگار ایلنا، در خصوص این رزمایش اظهار داشت: امسال در هفته بسیج برنامه‌های متنوع و متفاوتی در سراسر کشور برنامه ریزی و انجام شده است. که رزمایش الی بیت المقدس نیز با حضور گردان‌های واکنش سریع عاشورا و الزهرا یکی از این برنامه هاست.

مسئول نمایندگی ولی فقیه ناحیه مالک اشتر در خصوص نامگذاری این رزمایش با عنوان الی بیت المقدس ابراز کرد: دو سال است که بیشتر رزمایش‌هایی که در سطح نیروهای سپاه و بسیج برگزار می‌شوند با عنوان الی بیت المقدس اسم گذاری می‌شوند.

وی افزود: همانطور که امام خمینی(ره) بنیانگذار انقلاب بیان کردند که راه قدس از کربلا می‌گذرد امیدواریم روزی برسد و همه مسلمانان شیعیان و بسیجیان با حضور در بیت المقدس و همراه با امام زمان(عج) نماز جماعت برگزار کنند و نامگذاری این رزمایش‌ها با عنوان بیت المقدس نیز برای این است که هدف بعدی ما حضور در بیت المقدس است.

وی در پایان تأکید کرد: همین بسیجیان بودند که توانستند با دفاع همه جانبه در مقابل دشمن، ایران اسلامی را از گزند اهداف شومشان نگاه دارند و دفاع مقدس را با افتخار به پایان برسانند.

امام خمینی امام زمان ایران اسلامی برنامه های متنوع بسیج شیعیان عاشورا مسلمانان ولی فقیه نماز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر