کد خبر: 128500 A

سردار نقدی در کنگره شهدای جهاد علمی:

دشمن نمی‌تواند ولی ادعا می‌کند و از گزینه‌های روی میز حرف می‌زند در حالیکه امروز امریکا از حمله به یک کشور دسته سومی هم عاجز است.

رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: اگر امریکایی‌ها دست از پا خطا کنند مطمئنا کار به بسیجی‌ها نرسیده و‌‌ همان نیروهای مسلح ایران با سلاح‌هایی که آماده کرده‌اند دشمن را به تسلیم وا خواهند داشت
به گزارش ایلنا به نقل از گزارش پایگاه اینترنتی بسیج، سرتیپ بسیجی محمدرضا نقدی رییس سازمان بسیج مستضعفین در کنگره شهدای جهاد علمی که به همت سازمان بسیج اساتید کشور در سالن همایش‌های صدا و سیما برگزار شد، گفت: شهدای جهاد علمی، ایمان، علم و جهاد را در هم آمیخته و از جهات مختلف الگو هستند.
سردار نقدی مطالعه زندگینامه شهدای جهاد علمی را برای همه اساتید و دانشجویان برای تعالی علمی و ایمانی ضروری دانسته و اظهار داشت: ارائه گوشه‌ای از قدرت تسلیحاتی کشور توسط برخی از مسئولان سیاسی نشانگر ناشی‌گری سیاسی آنهاست.
وی دریافت اطلاعات صحیح درباره اقتدار نظامی ایران را از مسئولان این امر ضروری خوانده و خطاب به امریکایی‌ها تاکید کرد: به عنوان کسی که به مدت ۱۰سال مسئول پشتیبانی تحقیقات نیروهای مسلح کشور بوده اعلام می‌کنم که اگر امریکایی‌ها دست از پا خطا کنند مطمئنا کار به بسیجی‌ها نرسیده و‌‌ همان نیروهای مسلح ایران با سلاح‌هایی که آماده کرده‌اند دشمن را به تسلیم وا خواهند داشت.
رییس سازمان بسیج مستضعفین ترس و تعلل دشمن را در حمله نظامی به ایران طی ۲۰سال گذشته یادآور شده و افزود: دشمن نمی‌تواند ولی ادعا می‌کند و از گزینه‌های روی میز حرف می‌زند در حالیکه امروز امریکا از حمله به یک کشور دسته سومی هم عاجز است.
وی با اشاره به جنگ همه جانبه استکبار در تمامی عرصه‌ها علیه انقلاب اسلامی و ملت ایران تصریح کرد: دشمنی استکبار با ایران موضوع هسته‌ای و تسلیحات نمی‌باشد بلکه آن‌ها با استقلال، آزادی، اسلام و پیشرفت‌های حاصل از آن مخالفند.
جانشین فرمانده کل سپاه در امر بسیج جبهه جهاد علمی را جبهه‌ای غریب و مظلوم خوانده و افزود: امروز این توانایی در کشور وجود دارد که هر هدفی را مورد حمله قرار دهیم چرا که دانش و فناوری آن در چندین نقطه کشور وجود دارد.
وی با اشاره به موضع جمهوری اسلامی مبنی بر برگزاری رفراندوم از ساکنان واقعی فلسطین تاکید کرد: جمهوری اسلامی تاکنون دو رژیم را به رسمیت نشناخته است یکی رژیم آپارتاید آفریقا که از بین رفت و دیگری رژیم صهیونیستی که باید مانند رژیم آپارتاید از بین برود.
سردار نقدی سخن وزیر امور خارجه را مبنی بر اینکه دیپلماسی اعلام بیانیه نبوده بلکه تعامل است یادآور شده و افزود: باید برای اجرای رفراندوم در فلسطین با آرای همه ساکنان اصلی آن با تمام کشور‌ها تعامل داشت و از ظرفیت ریاست ایران در جنبش عدم تعهد استفاده شود تا زمینه فروپاشی صهیونیسم فراهم گردد..

استقلال ایران جمهوری اسلامی جنبش عدم تعهد جنگ رژیم صهیونیستی صدا و سیما فناوری موضوع هسته ای وزیر امور خارجه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر