کد خبر: 131387 A

رعایت نظم و انضباط اداری، تجربه و مهارت قضایی، جدیت و اهتمام در مختومه نمودن پرونده‌ها، کیفیت کار قضایی، رعایت قواعد رسیدگی، قدرت و استدلال و ارتباط قضایی، نظارت بر دفتر و برخورد صحیح با ارباب رجوع را از جمله شاخص‌های انتخاب قضات نمونه است.

در مراسمی با حضور معاونین نظارت و بازرسی و توسعه مدیریت و منابع سازمان قضایی نیروهای مسلح و دادستان نظامی تهران از قضات و کارمندان نمونه دادسرای نظامی تهران تقدیر به عمل آمد.
به گزارش ایلنا، دادستان نظامی تهران در این مراسم، بر صبر و متانت کارکنان در برخورد با ارباب رجوع تأکید کرد و گفت: کار در دادسرای نظامی تهران بسیار مشکل و سخت است اما شما می‌توانید با توکل بر خدا و شکیبایی، بر مشکلات فائق آیید.
حجت الاسلام والمسلمین شکراله بهرامی افزود: ملاک ما باید حق باشد و در راه رسیدن به این حق از هیچ تلاشی فرو گذاری نکنیم و با نیت خالصانه به مردم کمک کنیم.
وی گفت: وقتی بنده گاهی اوقات از دادسرا بازدید می‌کنم خستگی در چهره همکاران ملموس است که جا دارد از زحمات همه عزیزان تشکر و قدردانی نمایم.
دادستان نظامی تهران با اشاره به انتخاب قضات و کارمندان نمونه دادسرای نظامی تهران گفت: انتخاب افراد نمونه بسیار سخت است و چون تعداد آنان زیاد است ولی به علت محدودیت نمی‌توانیم از همگی تقدیر نماییم.
حجت الاسلام والمسلمین بهرامی، رعایت نظم و انضباط اداری، تجربه و مهارت قضایی، جدیت و اهتمام در مختومه نمودن پرونده‌ها، کیفیت کار قضایی، رعایت قواعد رسیدگی، قدرت و استدلال و ارتباط قضایی، نظارت بر دفتر و برخورد صحیح با ارباب رجوع را از جمله شاخص‌های انتخاب قضات نمونه عنوان کرد.
وی گفت: برای انتخاب کارمند نمونه نیز جدیت در انجام امور دفتری، استفاده موثر از سامانه مدیریت پرونده‌های قضایی، انجام امور و دستورات قضایی در موعد مقرر، توانایی و مهارت در انجام کار، رعایت اخلاقی اسلامی در برخورد با ارباب رجوع، انجام به موقع کار و جدیت و اهتمام در امور و رعایت نظم و انضباط اداری لحاظ شده است.
در ابتدای این جلسه، حمیدرضا اسدی، سرپرست دفتر دادسرای نظامی تهران گزارشی از عملکرد شش ماهه این دادسرا ارائه کرد.
در پایان این مراسم از ۶ تن از قضات و ۱۰ تن از مدیران دفا‌تر، کار‌شناسان و کارمندان دادسرای نظامی تهران با اهدای لوح و هدایایی تقدیر به عمل آمد.

دادسرا شاخص مشکلات نیروهای مسلح نظامی تهران قضایی دادستان قضات نمونه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر