کد خبر: 131526 A

هفتمین جلسه رسیدگی به اختلاس از بیمه‌ایران: / ۹ /

اتهام موکل من مبنی بر معاونت در اختلاس در شعبه ۷۶ به ۸ میلیون تومان تخفیف یافت و در شعبه ۳۹ نقض و به پولشویی تبدیل شد.

وکیل «س. ن» با بیان اینکه همسر موکلم چک‌های نقد شده را به «ب. ک» تحویل می‌داد و همسر وی نیز سر همین چک‌ها محکومیت قطعی پیدا کرده است. بنابراین به دلیل عدم اطلاع موکلم از غیرقانونی بودن چک‌ها تقاضای صدور رأی برائت برای وی را دارم.
به گزارش خبرنگار ایلنا، عبداللهی‌فر وکیل(س. ن) که متهم به معاونت در اختلاس شبکه‌ای به واسطه وصول ۲۲ فقره چک به مبلغ جمعا یک میلیارد و ۲۱۸ میلیون و ۱۴۶ هزار و ۵۰۰ ریال است به نیابت از موکل خود در جایگاه حاضر شد و در‌آخرین دفاعیات خود دلیل عدم حضور «س. ن» در دادگاه را بیماری وی عنوان کرد و گفت: برای این مسئله گواهی پزشک را نیز به دادگاه ارائه داده‌ام.
عبداللهی یادآور شد: ‌اتهام موکل من مبنی بر معاونت در اختلاس در شعبه ۷۶ به ۸ میلیون تومان تخفیف یافت و در شعبه ۳۹ نقض و به پولشویی تبدیل شد.
وی در پاسخ به این سوال که طی چه سالهایی چک‌ها توسط «س. ن» وصول شده‌است، گفت: موکلم طی ۳ الی ۴ سال از سال ۸۳ وصول کرده است واز چگونگی صدور چک‌ها اطلاعی نداشت، چرا که تنها در وصول چک‌ها از همسر خود تبعیت می‌کرد و این کار درصورتی انجام می‌شد که وی مبلغی بابت وصول چک‌ها دریافت نمی‌کرد.
عبداللهی با بیان اینکه همسر موکلم چک‌های نقد شده را به «ب. ک» تحویل می‌داد و همسر وی نیز سر همین چک‌ها محکومیت قطعی پیدا کرده است. بنابراین به دلیل عدم اطلاع موکلم از غیرقانونی بودن چک‌ها تقاضای صدور رأی برائت برای وی را دارم.

ایران پزشک چک اطلاع قانونی شعبه اختلاس همسر وکیل موکلم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر