کد خبر: 133739 A

روح الامینی در نشست مشترک دولت و احزاب:

باید با وجود تمام گرایشات سیاسی اعتماد سازی کرده و آن را جایگزین اعتماد سوزی کنیم / وزارت کشور به عنوان متصدی انسجام بخشی به فعالیت احزاب باید دولتمردان‌، احزاب و نخبگان سیاسی را درورهم جمع کند و دست آن‌ها را باز بگذارند.

دبیرکل حزب توسعه‌و‌عدالت ایران‌اسلامی تاکید کرد: ما باید با زبان گفت‌وگو در مسیر فعالیت‌احزاب گام بر‌داریم.
به گزارش خبر نگار ایلنا، عبدالحسین روح‌الامینی در نشست مشترک دولت و احزاب که صبح امروز - شنبه - در وزارت کشور برگزار شد‏، ضمن گرامیداشت یاد مرحوم حبیب الله عسگر‌اولادی، مریم بهروزی، علی اکبر پرورش گفت: امیدواریم تشکیل این جلسه تشریفاتی نباشدو ما بتوانیم از نظرات سلایق و گرایشات حزبی استفاده کنیم.
وی با تاکید بر اینکه ما باید با وجود تمام گرایشات سیاسی اعتماد سازی کرده و آن را جایگزین اعتماد سوزی کنیم، گفت: ما باید با زبان گفت‌وگو در مسیر فعالیت‌احزاب گام بر‌داریم.
روح‌الامینی تصریح کرد: وزارت کشور به عنوان متصدی انسجام بخشی به فعالیت احزاب باید دولتمردان‌، احزاب و نخبگان سیاسی را درورهم جمع کند و دست آن‌ها را باز بگذارند.

دبیر کل حزب عدالت و توسعه با بیان این که این جلسه می‌تواند به نوعی پارلمان احزاب تلقی شود، اظهار داشت: مسئولان وزارت کشور باید متوجه باشند ایام صدراتشان زود سپری خواهد شد و بنابراین باید مبنا را قا نون قرار دهند و نه آن که بر اساس سلیقه عمل نمایند.

وی با بیان این که متاسفانه در کشور خلط مباحثکاری ایجاد شده است، ‌تصریح کرد: باید بدا‌نیم که باید حزب کار خودش را بکند وزارت کشور کار وزارت کشور و وزارت ارشاد کار وزارت ارشاد را. وزرات کشور نیز احزاب را شریک و همراه خود بداند و به نصایح آن عمل کند.

ایران اسلامی حزب توسعه و عدالت دولت عبدالحسین روح الامینی نخبگان وزارت ارشاد وزارت کشور فعالیت زبان احزاب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر