کد خبر: 133920 A

قزوینی در نشست مشترک احزاب با دولت:

وزارت کشور نیز باید همانند وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کار کند و همانطور که وقتی یک هنرمند دستگیر یا یک فیلم توقیف می‌شود، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی فعال می‌شود، وزارت کشور نیز همین روند را باید در خصوص احزاب دنبال کند.

عضو مجمع نیروهای خط امام(ره) گفت: وزارت کشور موضوع خانه احزاب را نیز همانند موضوع خانه سینما در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پیگیری کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، حمید قزوینی عضو مجمع نیروهای خط امام(ره) در نشست مشترک احزاب با وزیرکشور ضمن گرامیداشت یاد و خاطره حبیب‌الله عسگراولادی، اظهارداشت: هر چند که مرحوم عسگراولادی فردی اصولگرا بودند اما ما رفتار حزبی را از وی آموختیم.

حمید قزوینی اظهارداشت: در زمانی که اختلافی در خانه احزاب وجود داشت مرحوم عسگراولادی به نمایندگی از اصولگرایان و آقای بهزاد نبوی به نمایندگی از اصلاح طلبان در کمال اعتدال و صبوری با هم تعامل و مساله را حل کردند و امیدواریم دوستان آقای عسگراولادی در قشر اصولگرایان نیز همین روند را پیش بگیرند.

وی با قدردانی از وزیر کشور به دلیل برگزاری این نشست، اظهار داشت: وزارت کشور نیز باید همانند وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کار کند و همانطور که وقتی یک هنرمند دستگیر یا یک فیلم توقیف می‌شود، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی فعال می‌شود، وزارت کشور نیز همین روند را باید در خصوص احزاب دنبال کند.

قزوینی ادامه داد: وزارت کشور موضوع خانه احزاب را نیز همانند موضوع خانه سینما در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، پیگیری کند.

اصلاح طلبان اصولگرایان بهزاد نبوی حبیب الله عسگراولادی خانه سینما دولت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی وزارت کشور وزیر کشور احزاب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر