کد خبر: 136991 A

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا(ص):

قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا(ص)، بخش خصوصی و پیمانکاران را در اجرای پروژه‌ها بکارگرفته و همکاری پیمانکاران با نام‌ و نشان و باتجربه بیانگر این موضوع است.

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا(ص) سپاه گفت: اگر دیروز در عرصه دفاع مقدس از قافله شهدا جاماندیم، اما امروز بستر خدمت به مردم در عرصه سازندگی کشور مهیاست و وظیفه داریم با جان و دل در این عرصه خدمتگزار مردم باشیم.

به گزارش ایلنا، سردار سرتیپ دوم پاسدار مهندس عبادالله عبداللهی در مراسم تودیع و معارفه فرمانده قرب نوح(ع) گفت: امروز قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا(ص) با بهره‌مندی از نیروهای متخصص و متعهد و همچنین با برخورداری از تجهیزات پیشرفته و منحصر به فرد از توانمندی بالای مدیریتی و اجرایی برخوردار است که پروژه‌هایی عظیم در گرایش‌های مختلف را در نقاط مختلف کشور در دست اجرا دارد.

وی همچنین افزود: قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا(ص)، بخش خصوصی و پیمانکاران را در اجرای پروژه‌ها بکارگرفته و همکاری پیمانکاران با نام‌ و نشان و باتجربه بیانگر این موضوع است.

بر اسا این گزارش، این مراسم با حضور سردار دریادار پاسدار علی فدوی فرمانده نیروی دریایی سپاه و تنی چند از مسئولان قرارگاه‏ خاتم برگزار شد.

بخش خصوصی دفاع مقدس فرمانده نیروی دریایی مراسم تودیع و معارفه قرارگاه عرصه مردم سازندگی خاتم الانبیا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر