کد خبر: 137962 A

دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت(ع):

همانطور که رهبر معظم انقلاب برای وحدت سرمایه گذاری کرده اند و مجمع جهانی تقریب را به راه انداخته اند، همه علما و اندیشمندان در سطوح مختلف باید دست به دست هم دهند و به قرآن تکیه کنیم و آن را پشتوانه قرار دهیم.

دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت(ع) گفت: انتظار ما از علمای مسلمان و دولت های اسلامی این است که همه آنها برای پایبندی به وحدت و یکپارچگی دست به دست هم بدهند و اختلافات را کنار بگذارند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، حجت الاسلام و المسلمین عباسعلی اختری در مراسم اختتامیه بیست و هفتمین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی اظهار داشت: خوب است که پیشنهاد بدهیم که در حرکتهایی که همسو و در دیدارهای بین علمای شیعه وسنی با همه آنهایی که مردم را به خاک و خون می کشند گفتگو کنیم و مسئولیتی بر دوش ما باشد که بتوانیم آنها را هدایت کنیم.

وی در ادامه قرآن را نزدیک ترین راه برای رسیدن به یک همسویی و ایجاد علاقه وارتباط برادرانه میان مسلمین دانست و گفت: ما به عنوان مجمع جهانی اهل بیت بارها اعلام کردیم که بسیار افتخار می کنیم که این مجمع یادگار بزرگ انقلاب ماست. اما انتظار ما از علمای مسلمان و دولت های اسلامی این است که همه آنها برای پایبندی به وحدت و یکپارچگی دست به دست هم بدهند واختلافات را کنار بگذارند.

اختری همچنین تاکید کرد: همانطور که رهبر معظم انقلاب برای وحدت سرمایه گذاری کرده اند و مجمع جهانی تقریب را به راه انداخته اند، همه علما و اندیشمندان در سطوح مختلف باید دست به دست هم دهند و به قرآن تکیه کنیم و آن را پشتوانه قرار دهیم

انقلاب اهل بیت خاک دولت رهبر معظم انقلاب سرمایه گذاری شیعه قرآن مسلمان اسلام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر