کد خبر: 142892 A

شیرزاد در گفت‌وگو با ایلنا:

روحانی می‌خواهد همه حرف بزنند و نه اینکه فقط یک عده خاص حرف بزند و البته متاسفانه این عده معدود هستند و برخلاف تعداد قلیل‌شان، از کثرت رسانه‌ای نیز برخوردار هستند.

نماینده مجلس ششم با بی فایده دانستن اقدامات تندروها در مخالفت با دولت ابراز داشت: آنها در ۸ سال گذشته تمامی مناصب اجرایی را دست داشتند و خیلی هم دوست داشتند که افتخار حل و فصل پرونده هسته‌ای به اسم آنها تمام بشود ولی با بی‌تدبیری و بی‌درایتی‌شان تحریم‌ها را نصیب ملت ایران کردند و حال دولتی که آمده است که تدبیر به خرج می‌دهد ناراحت هستند و حسادت به خرج می‌دهند.

احمد شیرزاد در گفت‌وگو با خبرنگرار ایلنا، در خصوص دعوت رئیس جمهور در دعوت از همه گروه‌ها برای نظراتشان درباره توافق ژنو گفت: دعوت آقای روحانی مسئله عمومی است و هدفشان آوردن صداهای دیگر در جامعه و شنیده شدن صداهایی است که در سال‌های اخیر بنا به دلایلی شنیده نشدند.

وی ادامه داد: در طی سال‌های اخیر فقط یک صدا درباره مسئله هسته‌ای در فضای عمومی شنیده می‌شد و بعد از تغییر دولت و رسیدن به توافق، آن صدا مجددا شروع به جوسازی کرده است که گویی همه ملت ایران با توافق مخالف هستند و آن حرف‌های ۸ سال گذشته را تکرار می‌کنند.

شیرزاد با بیان اینکه باید اقتدارگرایان و تندروها از عملکردشان شرمنده باشند، تاکید کرد: آنها باید به خاطر عملکرد غلط و هزینه‌سازشان ابراز ندامت بکنند که موجب ایجاد مصائب و مشکلات عظیم برای کشور شدند، اما بجای شرمندگی، طلبکار هم هستند.

این فعال سیاسی اصلاح طلب با تاکید بر اینکه صحبت‌های آقای روحانی به معنای نقد نکردن توافق ژنو نیست، تصریح کرد: ایشان می‌خواهند همه حرف بزنند و نه اینکه فقط یک عده خاص حرف بزند و البته متاسفانه این عده معدود هستند و برخلاف تعداد قلیل‌شان، از کثرت رسانه‌ای نیز برخوردار هستند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس ششم با بی فایده دانستن اقدامات تندروها در مخالفت با دولت ابراز داشت: آنها در ۸ سال گذشته تمامی مناصب اجرایی را دست داشتند و خیلی هم دوست داشتند که افتخار حل و فصل پرونده هسته‌ای به اسم آنها تمام بشود ولی با بی‌تدبیری و بی‌درایتی‌شان تحریم‌ها را نصیب ملت ایران کردند و حال دولتی که آمده است که تدبیر به خرج می‌دهد ناراحت هستند و حسادت به خرج می‌دهند.

اصفهان جامعه دولت رئیس جمهور رسانه مشکلات ملت ایران نماینده مردم هسته ای ژنو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر