کد خبر: 162504 A

تاجرنیا با ایلنا مطرح کرد؛

شورای مشورتی اصلاحات که توسط سید محمد خاتمی تشکیل شد توانسته است با جامعیتی که دارد و با جذب تشکل‌های اصلاح طلب انسجام خوبی داشته باشد و در انتخابات ریاست جمهوری نیز تاثیر خود را به خوبی نشان دهد.

نماینده مجلس ششم تاکید کرد: اگر مجمع روحانیون مبارز و حزب اعتماد ملی هم به ۱۸ عضو شورای مشورتی اصلاح طلبان بپیوندند، دیگر نیازی به تاسیس جبهه جدید در جریان اصلاحات نیست.

علی تاجرنیا در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا، پیشنهاد تشکیل جبهه جدید در جریان اصلاحات را اقدامی ضروری ندانست و گفت: شورای هماهنگی اصلاحات دربرگیرنده تشکل‌های محتلف اصلاح طلبان است و اگر مبنا بر تقویت خود احزاب باشد، بهتر است.

این فعال سیاسی اصلاح طلب با اشاره به تشکیل شورای مشورتی اصلاحات توسط سید محمد خاتمی گفت: این شورا توانسته است با جامعیتی که دارد و با جذب تشکل‌های اصلاح طلب انسجام خوبی داشته باشد و در انتخابات ریاست جمهوری نیز تاثیر خود را به خوبی نشان دهد.

نماینده مردم مشهد در مجلس ششم ادامه داد: اگر مجمع روحانیون مبارز و حزب اعتماد ملی هم به ۱۸ عضو شورای مشورتی اصلاح طلبان بپیوندند بیشتر تشکل‌های اصلاح طلب متحد می‌شوند و می‌توان به جای صرف انرژی در ساخت مجامع جدید به احزاب و تشکل‌های قانونی و شناسنامه دار توجه بیشتری شود و زمینه فعالیت گسترده آن‌ها فراهم شود.

اصلاح طلبان انتخابات ریاست جمهوری انرژی سید محمد خاتمی مجمع روحانیون مبارز مشهد نماینده مردم شورای اصلاحات مشورتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر