کد خبر: 164338 A

طی حکمی:

تشکیل این نهاد حاصل دور اندیشی بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) بود که بعد از دوران دفاع مقدس نیز فرمودند بسیج باید با قدرت و اقتدار کامل به کار خود ادامه دهد.

طی حکمی با حضور دکتر تویسرکانی معاون قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و سرهنگ عطارزاده فرمانده مرکز بسیج قوه قضائیه و وزارت دادگستری، هاشم کارگر به عنوان فرمانده حوزه مقاومت بسیج سازمان ثبت اسناد و املاک کشور معرفی شد.

به گزارش ایلنا، تویسرکانی معاون رئیس قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در مراسم تودیع و معارفه فرمانده سابق و جدید حوزه مقاومت بسیج این سازمان، ماندگاری و سربلندی انقلاب اسلامی ایران را مرهون جانفشانی های صدها هزار بسیجی دانست که با نثار خون خود امروز ما را وارثاین کشور عزتمند نمودند و ما وظیفه داریم که از این جایگاه با همه توان پاسداری نمائیم.

رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور حضور فعال بسیج همچون دوران دفاع مقدس در شرایط امروز و در سنگر خدمت رسانی به مردم را بسیار مهم ارزیابی کرد و اظهار داشت: بسیجیان امروز مسئولیت سنگین تری در پاسداری از خون شهدا با پیشتازی در خدمت رسانی به نظام و انقلاب دارند و قطعا در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی نامگذاری گردیده مسئولیت آنها در عرصه های مختلف اجتماعی و فرهنگی دو چندان خواهد بود.

وی با تقدیر از تلاش های غلامرضا ادیبی فرمانده سابق حوزه مقاومت بسیج این سازمان، برای هاشم کارگر به عنوان فرمانده جدید این حوزه به عنوان نیرویی عامل و تلاشگر آرزوی موفقیت نمود.

عطار زاده فرمانده مرکز بسیج قوه قضائیه نیز در این مراسم، فرهنگ و تفکر بسیجی و برگرفته از اسلام ناب را عامل اصلی پیروزی در دفاع مقدس و دوران های سخت عنوان کرد و افزود: تشکیل این نهاد حاصل دور اندیشی بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) بود که بعد از دوران دفاع مقدس نیز فرمودند بسیج باید با قدرت و اقتدار کامل به کار خود ادامه دهد.

وی با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری برکارآمدی و سلامت دستگاه قضایی اظهار داشت: بسیجیان قوه قضائیه مهمترین نقش را در تحقق این خواسته به حق رهبر معظم انقلاب بر عهده دارند و با تمام توان در کمک به پیشبرد اهداف این قوه گام بر می دارند.

وی ابراز امیدواری کرد در سال ۹۳ اقدامات موثری در جهت گسترش فرهنگ ناب بسیجی و ازدیاد پایگاههای بسیج در قوه قضائیه برداشته شود.

هاشم کارگر فرمانده جدید حوزه مقاومت بسیج سازمان ثبت اسناد و املاک کشور نیز با تشکر از حمایت های همیشگی دکتر تویسرکانی، معاون قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از گسترش فرهنگ و تفکر بسیجی در عرصه های مختلف ماموریتی این سازمان گفت: فرهنگ بسیجی دراین سازمان از تقویت شعائر اسلامی و ارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران گرفته تا عرصه های مهم برنامه ریزی و خدمت رسانی به مردم، گسترش پیدا کرده و به عنوان بازویی مهم در تحقق اهداف سازمانی ایفای نقش می نماید.

انقلاب انقلاب اسلامی ایران بسیج حضرت امام خمینی خدمت رسانی دفاع مقدس دوران دفاع مقدس معاون نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران وزارت دادگستری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر