کد خبر: 164387 A

سردار جعفری:

زنده نگه داشتن گفتمان انقلاب اسلامی، ارتباط دلی با مجموعه و همچنین پرهیز از ماندن در فعالیت های بروکراتیک و گرفتاری های سازمانی باعثپویایی و عمل انقلابی سپاه در عرصه های مختلف خواهد بود.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: آمادگی اعتقادی، ویژگی بارز سپاه و عامل برتری سپاه در بین ارتش‌های دنیا است.

به گزارش ایلنا، سردار محمد علی جعفری، در جمع شورای فرماندهان سپاه عاشورا گفت: هویت و موجودیت سپاه به شادابی، تحرک، انقلابی بودن و ولایت مداری و دفاع از حالت پیش روندگی انقلاب است و به همین منظور باید به عنوان موتور محرکه انقلاب اسلامی عمل بکند.

وی با بیان این‌که تمرکز به ابعاد ایمانی و دقت در امور تنها راه انقلابی ماندن است، افزود: معنی پاسداری غیر محافظه کارانه از انقلاب همین است و اگر ما درست به وظیفه و تکلیف خود عمل کنیم بسیاری از موانع از سر راه انقلاب برداشته می‌شود.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: امروز سختی کار به مراتب بالاتر و بیشتر از دوران دفاع مقدس است، چرا که امروز برای حضور در میدان مبارزه با تهاجمات فرهنگی به درجه خلوص بیشتری نسبت به گذشته نیاز داریم و دیروز سطح تهاجمات دشمن خاک و موقعیت جغرافیایی بود اما امروزه، ایمان، باور و اعتقادات مردم است.

وی همچنین با اشاره به ماموریت خطیر سپاه های استانی در حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی، گفت: زنده نگه داشتن گفتمان انقلاب اسلامی، ارتباط دلی با مجموعه و همچنین پرهیز از ماندن در فعالیت های بروکراتیک و گرفتاری های سازمانی باعثپویایی و عمل انقلابی سپاه در عرصه های مختلف خواهد بود.

جعفری با اشاره به آمادگی و توان نظامی سپاه گفت: از نظر امادگی نظامی و امنیتی خصوصا توان موشکی در وضعیت بسیار خوبی هستیم، اما ویژگی بارز سپاه به آمادگی اعتقادی است و این عامل برتری سپاه در بین ارتش های دنیاست.

انقلاب انقلاب اسلامی خاک دوران دفاع مقدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عاشورا سپاه موشکی وضعیت جعفری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر