کد خبر: 167450 A

امیر صباحی‌فرد:

تلاش ما در بومی سازی تجهیزات دفاعی است و به لطف خداوند متعال نیروهای مسلح ما در این زمینه بسیار موفق عمل کرده اند.

جانشین فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیا(ص) گفت: حراست و صیانت از مرزهای هوایی ایران وظیفه قرارگاه پدافند هوایی است و پدافند هوایی نیز با چشمان تیزبین خود و با زاویه دید وسیع تمامی تحرکات موجود را رصد می‌کند.

به گزارش ایلنا، امیر صباحی‌فرد جانشین فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) در دیدار کارکنان و دانش پژوهان مرکز آموزش درجه داری این قرارگاه با بیان اینکه امروز کشور ما در سطح منطقه و جهان جزو کشورهای تاثیر گزار است، گفت: با عنایات خاص خداوند متعال و امام زمان و رهنودهای داهیانه فرمانده معظم کل قوا، نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به یک الگوی مناسب در منطقه و جهان تبدیل شده است.

جانشین قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) در ادامه افزود: حراست و صیانت از مرزهای هوایی ایران وظیفه قرارگاه پدافند هوایی است و پدافند هوایی نیز با چشمان تیزبین خود و با زاویه دید وسیع تمامی تحرکات موجود را رصد می‌کند.

وی در ادامه با بیان اینکه بهره‌گیری از توانمندیهای داخلی و تخصص دانشمندان جوان بعنوان یک اهرم بازدارنده در مقابل دشمنان است، تصریح کرد: تلاش ما در بومی سازی تجهیزات دفاعی است و به لطف خداوند متعال نیروهای مسلح ما در این زمینه بسیار موفق عمل کرده اند.

امام زمان ایران جمهوری اسلامی ایران جهان نیروهای مسلح هوایی پدافند جوان رصد موجود
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر