کد خبر: 177604 A

دریادار تنگسیری:

ایجاد و شکل‌گیری ابعاد گوناگون بازدارندگی در حوزه امنیت دریایی خلیج فارس و تنگه هرمز و افتخارات کسب شده در نیروی دریایی سپاه مرهون مجاهدت یکایک رزمندگان و فرماندهان خستگی ناپذیر آن است.

جانشین فرماندهی نیروی دریایی سپاه گفت: امروز دشمنان ما و در رأس آن آمریکا برای مقابله با نفوذ انقلاب اسلامی به بهانه‌سازی، تصویرسازی فریبکارانه و وارونه و امنیت زدایی دست زده است.

به گزارش ایلنا، سردار علیرضا تنگسیری جانشین فرمانده نیروی دریایی سپاه در آیین تودیع و معارفه فرماندهی مجموعه دریایی امامت این نیرو با اشاره به رویکرد جهادی در مدیریت و فرماندهی سپاه، اظهار داشت: ایجاد و شکل‌گیری ابعاد گوناگون بازدارندگی در حوزه امنیت دریایی خلیج فارس و تنگه هرمز و افتخارات کسب شده در نیروی دریایی سپاه مرهون مجاهدت یکایک رزمندگان و فرماندهان خستگی ناپذیر آن است.

جانشین فرمانده نیروی دریایی سپاه تاکید کرد: با عنایات خدای متعال، نیروی دریایی سپاه از بدو تاسیس تاکنون منشأ خدمات قابل توجهی برای نظام اسلامی بوده است که آحاد رزمندگان در اجر معنوی و الهی آن سهیم هستند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به بخشی از استراتژی و تاکتیک‌های دشمن در مقابله با انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: امروز دشمنان ما و در رأس آن آمریکا برای مقابله با نفوذ انقلاب اسلامی به بهانه‌سازی، تصویرسازی فریبکارانه و وارونه و امنیت‌زدایی دست زده است.

تنگسیری در پایان با تاکید بر حفظ وحدت و افزایش دانش و بصیرت تصریح کرد: ما در مقابله با دسیسه‌های دشمن که هر روز ابعاد و رنگ و لعاب تازه‌ای به خود می گیرد باید ضمن تقویت و استحکام وحدت و انسجام درونی، معنویت افزایی و ولایت‌محوری بصیرانه را در همه ابعاد مورد توجه و عمل قرار دهیم.

انقلاب اسلامی تنگه هرمز تودیع و معارفه خلیج فارس فرمانده نیروی دریایی نظام اسلامی سپاه دریایی امنیت مقابله
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر