کد خبر: 199457 A

موحدی کرمانی در جمع خبرنگاران: / تکرار /

ما دعا می‌کنیم که خداوند به آیت الله مهدوی کنی ادامه حیات بدهد و سایه ایشان بر سر ما باشد به هر حال این تصمیمی است که باید توسط جامعه گرفته شود.

قائم مقام جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه جلسات این تشکل همچنان پیگیری می‌شود در مورد بحثدبیرکلی این تشکل گفت: دعا می‌کنیم که خداوند به آیت الله مهدوی کنی ادامه حیات بدهد و سایه ایشان بر سر ما باشد به هر حال این تصمیمی است که باید توسط جامعه گرفته شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا حجت‌الاسلام موحدی کرمانی در حاشیه مجمع عمومی جامعه مهندسین اسلامی با حضور در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا جلسه جامعه روحانیت مبارز برگزار شده است گفت: بله این جلسه برگزار شده و آنچه در گذشته پیگیری می‌شد مجددا پیگیری می‌شود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا تصمیم جدیدی در این تشکل اتخاذ شده است گفت: ما در حال حاضر دبیری برای تشکل خود داریم و در این مورد نیازی به تصمیم جدیدی نیست.

قائم مقام جامعه روحانیت در خصوص اینکه شنیده شده قرار است شما به عنوان دبیر کل جامعه روحانیت معرفی شوید گفت: ما دعا می‌کنیم که خداوند به آیت الله مهدوی کنی ادامه حیات بدهد و سایه ایشان بر سر ما باشد به هر حال این تصمیمی است که باید توسط جامعه گرفته شود.

وی در خصوص پیروزی مقاومت در نبرد با رژیم صهیونیستی گفت: پیام پیروزی این است که وعده الهی تحقق پیدا می‌کند. خداوند وعده داده کسی که ما را یاری کند پیروزخواهد شد.

خطیب موقت نماز جمعه تهران خاطرنشان کرد: حق پیروز است و باطل نابود خواهد شد البته این مرحله نخست بود و در مرحله نهایی ریشه رژیم صهیونیستی از کل زمین ساقط خواهد شد.

وی افزود: پیام این پیروزی این است که مقاومت باید ادامه بدهد چرا که این رژیم در تاریخ باقی نخواهد ماند.

موحدی کرمانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر