کد خبر: 202804 A

در این همایش جمعی از فرماندهان، مسئولین، اساتید اخلاق و فرماندهان و مدیران نیروی دریایی سپاه به سخنرانی در حوزه های نظامی، امنیتی، تربیت و تعالی، فرهنگی و خدماتی پرداختند.

همایش سراسری فرماندهان و مدیران نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مشهد مقدس برگزار شد.

به گزارش ایلنا؛ نوزدهمین همایش دوسالانه فرماندهان و مدیران نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جوار بارگاه ملکوتی هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) در مشهد مقدس برگزار شد.

در این همایش به ارزیابی عملکرد، بررسی شیوه ها و تکنیک ها، روزآمد کردن تاکتیک ها در حوزه های گوناگون عملکردی نیروی دریایی سپاه، ساختار سازی، نظام مند کردن عملکرد در سطوح و مقیاس مختلف برای تثبیت و تقویت روند دفاعی در حوزه های مأموریتی، بررسی جایگاه تربیت و تعالی معنوی و برنامه های مرتبط با آن به عنوان یک اصل محوری در نهاد مقدس سپاه، بررسی نقش نیروی دریایی سپاه در توان و قدرت بازدارندگی و ارزیابی راهکارهای عملی برای تثبیت و تقویت این نقش در سطح منطقه ای پرداخته شد.

همچنین در مدت برگزاری این همایش تحلیل مؤلفه های قدرت و نقش هر یک از این مؤلفه ها در صحنه های عینی و میدان های عملیاتی ملموس و پیش بینی شده، تمرکز بر اولویت ها، گسترش ابعاد گوناگون اشراف اطلاعاتی و طبقه بندی واستخراج نتایج لازم از این اطلاعات، توانمندسازی مدیریت و فرماندهی با ارتقای قدرت بازی خوانی و درک معنا و مفهوم هر یک از تحرکات دشمن، توجه به عوامل ارتقای قدرت تحلیل و پیش بینی در حوزه مأموریتی با محوریت استراتژی دریایی سپاه، توجه به راههای گسترش، تحکیم، تثبیت و عمق بخشی به مؤلفه هایی همچون صلابت، ایمان، معنویت، قاطعیت و شدت در برابر دشمنان و رحمت، رأفت و مودت در بین دوستان، همرزمان و همسنگران نیز مورد بررسی و تحلیل قرار گرفت.

در این همایش جمعی از فرماندهان، مسئولین، اساتید اخلاق و فرماندهان و مدیران نیروی دریایی سپاه به سخنرانی در حوزه های نظامی، امنیتی، تربیت و تعالی، فرهنگی و خدماتی پرداختند.

تجلیل از خانواده سرداران شهید نیروی دریایی سپاه از دیگر بخش های این همایش بود که به نمایندگی از خانواده سرداران شهید از برادر شهید مهدوی - سردار سربلند نیروی دریایی سپاه - تجلیل و تقدیر شد.

زیارت بارگاه ملکوتی حضرت ثامن الحجج(ع)، مهمترین برنامه معنوی فرماندهان نیروی دریایی سپاه در مشهد مقدس بود.

اخلاق بازی حضرت علی ابن موسی الرضا خانواده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مشهد مقدس سپاه نیروی دریایی فرماندهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر