کد خبر: 203718 A

صادق خرازی در جمع خبرنگاران:

خرازی در پاسخ به این سوال که آیا بهتر نبود که این جوانان اول سیاست را از بزرگان یاد بگیرند گفت: این جوانان در واقع دیگر خودشا ن در این راه پیر شده‌اند.

صادق خرازی با بیان اینکه تشکیلات ندا قانون اساسی، ولایت فقیه و رهبری را قبول داشته و بر همین چهارچوب هم جلو می رود، گفت: آقای خاتمی با تشکل ندا و یا هر تشکل دیگری موافق هستند.

به گزارش خبرنگار ایلنا صادق خرازی در حاشیه مراسم ترحیم خواهر محمد علی نجفی با حضور در جمع خبرنگاران در خصوص تشکیلات تازه تاسیس ندا گفت: به زودی اخبار جدیدی در این خصوص منتشر خواهد شد.

وی درپاسخ به این سوال که آیا مجوز این تشکل صادر شده است، گفت: خیر هنوز مجوز آن را نگرفته ایم.

در ادامه خبرنگار ی عنوان کرد که برخی معتقدندکه تشکیلات ندا، نسل دوم جریان اصلاحات است که ارتباطی به نسل اول آن ندارد که خرازی در واکنش گفت: مگر می‌شود نسل اول و دوم بایکدیگر ارتباطی نداشته باشند.

این فعال سیاسی در پاسخ به سوال خبرنگار ایلنا مبنی براینکه برخی معتقدندکه این تشکل ممکن است موجب پراکندگی در جریان اصلاحات شود نظر شما در این خصوص چیست گفت: اصلاح طلبان ۵۰ تشکل دارند و تشکل ندا هم پنجاه و یکمین تشکل آن می‌شود و این ایرادی ندارد.

خرازی در پاسخ به این سوال که آیا بهتر نبود که این جوانان اول سیاست را از بزرگان یاد بگیرند گفت: این جوانان در واقع دیگر خودشا ن در این راه پیر شده‌اند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا در این خصوص با رهبر نیز مشورتی داشته‌اید، گفت: خیر

خرازی ضمن تایید مشورت با سید محمد خاتمی در خصوص برپایی تشکیلات ندا گفت: حتما با آقای خاتمی در این خصوص مشورت کرده‌ایم. ما با همه مشورت می‌کنیم و قانون اساسی، ولایت فقیه و رهبری را قبول داشته و بر همین چهارچوب هم جلو می رویم.

وی در پاسخ به این سوا ل که آیا آقای خاتمی با ایجاد تشکیلات ندا موافقت دارند گفت: بله. آقای خاتمی با هر تشکلی موافق هستند.

اصلاح طلبان سید محمد خاتمی قانون اساسی ولایت فقیه پاسخ ندا خرازی خاتمی تشکل موافق
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر