کد خبر: 213458 A

دفتر آیت الله مکارم شیرازی در پی اتفاق دیروز دفتر این مرجع تقلید در قم که در جریان مراسم عید غدیر رخ داد، توضیحی را منتشر کرد.

ایلنا: دفتر آیت الله مکارم شیرازی در پی اتفاق دیروز دفتر این مرجع تقلید در قم که در جریان مراسم عید غدیر رخ داد، توضیحی را منتشر کرد.

به گزارش ایلنا، متن توضیح دفتر آیت الله مکارم شیرازی که عصر دیروز دوشنبه ۲۱ مهرماه ۹۳ در سایت این مرجع تقلید آمده، به شرح ذیل است:

امروز در مجلس جشنی که به مناسبت عید سعید غدیر و عمامه گذاری گروهی از طلاب در دفتر حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی(مدظله) تشکیل شده بود جریانی پیش آمد که متأسفانه بعضی از سایت ها آن را نادرست نقل کرده بودند.

جریان از این قرار بود، فردی که ناراحتی روانی دارد و بارها به دفتر معظّم له مراجعه کرده و به او کمک نموده بودند، امروز هم شاید برای گرفتن کمک وارد مجلس شد و از آنجا که ازدحام جمعیت بسیار زیاد بود محافظین به او پیشنهاد کردند که در همان پایین مجلس بنشیند. او عصبانی شد و با کفش خود محکم به یکی از محافظین کوبید و به طرف جایگاهی که معظّم له نشسته بودند، حرکت کرد. محافظین او را گرفته و به خارج هدایت کردند و تا امروز عصر نیز آزاد بود و شنیده شد که او را به تازگی دستگیر کرده اند. نه توطئه ای در کار بود و نه برنامه خاصی.

امیدواریم ناقلان اخبار تقوای خبرنگاری را در کار خود بیشتر رعایت کنند و از مرکز اصلی خبر، خبر را دریافت دارند.

دفتر حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی(دامت برکاته)

مکارم شیرازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر