کد خبر: 214795 A

امیری در گفت‌وگو با ایلنا:

پرونده حزب ندای ایرانیان در حال طی کردن مراحل اداری است و با تکمیل امور اداری در دستور کار کمسیون ماده ۱۰ احزاب قرار خواهد گرفت.

سخنگوی وزارت کشور از جلسه امروز خود با نمایندگان احزاب پیرامون بررسی اصلاح قانون احزاب خبر داد و گفت: پرونده اصلاح قانون احزاب هنوز بسته نشده است.

حسینعلی امیری در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا، ضمن رد اخبار برخی رسانه‌ها پیرامون بسته شدن پرونده اصلاح قانون احزاب، گفت: ما تاکنون چندین جلسه با نمایندگان احزاب در این باره داشته‌ایم و امروز هم ساعت ۱۰ جلسه‌ای دیگری برای بررسی این قانون برگزار خواهد شد و امیدواریم این آخرین جلسه برای بررسی این پرونده باشد امااینکه گفته می‌شود عصر روز گذشته با تشکیل جلسه‌ای این پرونده بسته شد، صحت ندارد.

وی ادامه داد: این بررسی‌ها با حضور و مشارکت نمایندگان همه احزاب در کشور از جمله اصول‌گرا و اصلاح‌طلب و نمایندگانی از کمیسیون شورای مجلس انجام گرفته و خواهد گرفت.

سخنگوی وزارت کشور درباره آخرین وضعیت صدور مجوز برای حزب ندای ایرانیان، گفت: پرونده این تشکیلات در حال طی کردن مراحل اداری است، و با تکمیل امور اداری در دستور کار کمسیون ماده ۱۰ احزاب قرار خواهد گرفت.

امیری اضافه کرد: اگر این بررسی‌های اداری تا فردا به پایان برسد، بررسی اعطای مجوز حزب ندای ایرانیان در کمسیون ماده ۱۰ احزاب قرار خواهد گرفت در غیر اینصورت به جسله‌ای که امور اداری آن طی شده باشد، موکول خواهد شد.

رسانه قانون وزارت کشور جلسه اصلاح بسته نمایندگان پرونده احزاب اداری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر