کد خبر: 217109 A

سردار جزایری:

آمریکا این بار به بهانه مبارزه با تروریسم می خواهد مجدداً حضور پررنگ تری در منطقه و از جمله در عراق داشته باشد، به گونه ای که طی مدت بمباران های عراق و سوریه توسط ائتلاف به بهانه زدن داعش، تعداد زیادی نظامیان و شهروندان سوری و عراقی کشته شدند.

معاون ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به ادعاهای دروغین مقامات کاخ سفید در مبارزه علیه داعش گفت: کمک های آمریکا به داعش همچنان ادامه دارد.

به گزارش ایلنا، سردار سرتیپ پاسدار سیدمسعود جزایری معاون امور بسیج و فرهنگ دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح در گفت و گویی با تبیین اهداف آمریکا و متحدان غربی و عربی کاخ سفید از طراحی سوژه " ائتلاف علیه داعش " اظهار داشت: آمریکا و ائتلاف به اصطلاح ضدداعش در حالی مدعی است که با این گروه تروریستی و جنایت کار وارد مبارزه شده است که با دراختیار گذاردن یک محموله سلاح و غذا و دارو در منطقه جلولا به داعش، دروغ بودن ائتلاف و ادعای آمریکا را به وضوح نشان می دهد.

وی افزود: آمریکا در منطقه دست به بازی مضحک و دروغین تحت عنوان " ائتلاف علیه تروریسم و داعش " زده است.

سردار جزایری با بیان اینکه " در گذشته آمریکا از طریق صدور تروریسم و ایجاد گروه های تروریستی و از جمله داعش تلاش کرد، جبهه مقاومت را تضعیف کند که ناکام ماند " تصریح کرد: آمریکا این بار به بهانه مبارزه با تروریسم می خواهد مجدداً حضور پررنگ تری در منطقه و از جمله در عراق داشته باشد، به گونه ای که طی مدت بمباران های عراق و سوریه توسط ائتلاف به بهانه زدن داعش، تعداد زیادی نظامیان و شهروندان سوری و عراقی کشته شدند.

معاون ستاد کل نیروهای مسلح با برشماریه ابعاد خسارات و آسیب های ناشی از حملات ائتلاف در سوریه و عراق افزود: تعداد زیادی زیرساخت ها و مراکز مهم حساس و از جمله مراکز نفتی این کشور مورد هجوم آمریکا و هم پیمانانش قرار گرفته و داعش در این میان دچار ک ترین خسارت ها شده است.

رئیس ستاد تبلیغات دفاعی کشور در پایان با تشریح ماجرای جلولا و کمک های آمریکایی ها به داعش خاطرنشان کرد: در ماجرای جلولا به لحاظ نظامی، ائتلاف اشراف اطلاعاتی لازم را دارد - محدوده حضور داعش و مردم روشن است - آسمان جلولا در اختیار ائتلاف قرار دارد و احتمال اشتباه بعید و دور از منطق نظامی است و لذا باید گفت کمک های آمریکا به داعش همچنان ادامه دارد.

بازی بسیج تبلیغات تروریسم سوریه عراق کاخ سفید گروه های تروریستی مبارزه با تروریسم نیروهای مسلح
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر