کد خبر: 217521 A

عارف در واکنش به خبر ریاستش در دانشگاه تهران:

در ایران دو جریان اصلاح‌طلبان و اصولگرایان وجود دارند؛ ما هم فعالیت‌های خودمان را به صورت منسجم شروع کرده‌ایم با قدرت و قوت از اردوگاه اصلاح‌طلبان وارد انتخابات خواهیم شد.

رئیس بنیاد امید ایرانیان در پاسخ به این سوال که در صورت پیشنهاد ریاست دانشگاه تهران پاسخ شما چه خواهد بود، اذعان داشت: ما مخلص همه دانشگاه تهرانی‌ها هستیم و بنده با کمال میل پذیرای این موضوع خواهم بود. امیدوارم خدمتگذار خوبی باشم.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محمدرضا عارف در حاشیه مراسم اولین سالگرد ارتحال حبیب‌الله عسگراولادی با حضور در جمع خبرنگاران با اشاره به انتخابات آینده مجلس شورای اسلامی گفت: در ایران دو جریان اصلاح‌طلبان و اصولگرایان وجود دارند؛ ما هم فعالیت‌های خودمان را به صورت منسجم شروع کرده‌ایم با قدرت و قوت از اردوگاه اصلاح‌طلبان وارد انتخابات خواهیم شد.

وی در خصوص اسید‌پاشی‌های اصفهان اظهار داشت: اقدامات قوه قضاییه و مراجع امنیتی تاکنون موثر بوده است، ولی باید منتظر حصول نتیجه و برخورد جدی با عوامل این حادثه باشیم.

عارف در پاسخ به این سوال که در صورت پیشنهاد ریاست دانشگاه تهران پاسخ شما چه خواهد بود، اذعان داشت: ما مخلص همه دانشگاه تهرانی‌ها هستیم و بنده با کمال میل پذیرای این موضوع خواهم بود. امیدوارم خدمتگذار خوبی باشم.

اصفهان اصلاح طلبان اصولگرایان انتخابات ایران حبیب الله عسگراولادی دانشگاه تهران قوه قضاییه مجلس شورای اسلامی مخلص
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر