کد خبر: 219303 A

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء(ص) در مراسم تشییع پیکر شهدای گمنام:

امروز میزبان ما شهدا هستند و هرچه در طول این ۳۶ سال از جمهوری اسلامی ایران پیروزی‌ها و مقاومت‌ها دیدیم، همه از برکت وجود شهداست و بایستی قدر شهدا را بدانیم و از شهدا کمک بگیریم و با شهدا از همه تهدیدات و گزند‌ها در امان هستیم.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء(ص) در حاشیه مراسم تشییع پیکر شهدای گمنام اظهار داشت: امروز میزبان ما شهدا هستند و هرچه در طول این ۳۶ سال از جمهوری اسلامی ایران پیروزی‌ها و مقاومت‌ها دیدیم، همه از برکت وجود شهداست و بایستی قدر شهدا را بدانیم و از شهدا کمک بگیریم و با شهدا از همه تهدیدات و گزند‌ها در امان هستیم.

به گزارش ایلنا، امیر سرتیپ " فرزاد اسماعیلی " با اشاره به اهمیت تجلیل از شهدا و نقش ارزشمند شهدا در پیروزی‌ها و مقاومت‌های جمهوری اسلامی ایران، تصریح کرد: حفظ آرمان‌های جمهوی اسلامی ایران از اهمیت بسیاری برخوردار است و هنوز در همه عرصه‌ها در عرصه انقلاب شهید تقدیم می‌کنیم و وامدار خون شهدا هستیم.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء(ص) ارتش در پایان با بیان اینکه شهدا یاران و سربازان پنهان امام زمان(عج) هستند، خاطرنشان کرد: در هر جبهه‌ و هر عرصه‌‌ای سپاه قدرتمندی مثل سپاه شهدا داریم.

ایلنا امیر سرتیپ فرزاد اسماعیلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر