کد خبر: 235509 A

حکیمی‌پور در گفت‌وگو با ایلنا مطرح کرد:

طرح ائتلاف ملی اصلاح‌طلبان در سه سطح مطرح است. در سطح اول، هدف‌مان تلاش برای حضور و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات است. سطح دوم این طرح، تلاش برای حل موانع پیش‌رو برای حضور همه سلائق درون نظام است. سطح سوم طرح ائتلاف ملی اصلاح‌طلبان، وحدت و انسجام دورنی اصلاح‌طلبان در انتخابات پیش‌رو است.

رئیس دوره‌ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات به تشریح جزئیات طرح ائتلاف ملی اصلاح‌طلبان پرداخت.

احمد حکیمی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، با اشاره به برگزاری پیش کنگره حزب اراده ملت ایران(حاما) در هفته‌های قبل٬ گفت: کنگره حزب اراده ملت ایران(حاما) در هفته اول اسفندماه برگزار می‌شود.

وی در پاسخ به این سوال که چه مسائلی در این کنگره پیگیری می‌شود؟ اظهار داشت: طبق اساسنامه حزب اراده ملت ایران(حاما)، انتخابات شورای مرکزی هر دو سال یکبار انتخابات می‌شوند و در کنگره امسال نیز اعضای شورای مرکزی انتخاب می‌شوند.

دبیرکل حزب اراده ملت ایران(حاما) ادامه داد: همچنین مسائلی نظیر رویکرد حزب در قبال مسائل دو سال آینده، اصلاحات احتمالی اساسنامه و انتخاب استراتژی حزب در قبال مسئله انتخابات مجلس شورای اسلامی که در پیش‌کنگره مورد بررسی قرار گرفته‌اند، تصویب نهایی می‌شود.

حکیمی‌پور از نهایی شدن طرح ائتلاف ملی اصلاح‌طلبان خبر داد و تصریح کرد: طرح ائتلاف ملی اصلاح‌طلبان در سه سطح مطرح است. در سطح اول، هدفمان تلاش برای حضور و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات است. سطح دوم این طرح، تلاش برای حل موانع پیش‌رو برای حضور همه سلائق درون نظام است تا تمامی جریان‌ها و گروه‌های نظام بتوانند در انتخابات حاضر شوند و در یک قالب قانونی، پرشور و رقابتی در معرض آرای مردم قرار گیرند.

رئیس دوره‌ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات افزود: سطح سوم طرح ائتلاف ملی اصلاح‌طلبان، وحدت و انسجام دورنی اصلاح‌طلبان در انتخابات پیش‌ رو است که ما تمامی تلاش خود در جهت این هدف صرف می‌کنیم.

وی در خصوص این طرح ابراز داشت: طرح ائتلاف ملی اصلاح‌طلبان توسط حزب مردم‌سالاری تدوین شده بود که در شورای هماهنگی جبهه اصلاحات توسط سایر احزاب مورد بررسی قرار گرفت و با انجام اصلاحاتی مورد تصویب قرار گرفت که در همایش ملی اصلاحات به بحثعمومی گذاشته خواهد شد.

دبیرکل حزب اراده ملت ایران(حاما) در خصوص زمان برگزاری همایش ملی اصلاح‌طلبان نیز خاطرانشان کرد: این همایش در هفته وحدت و به احتمال زیاد در ۱۸ دی ماه برگزار می‌شود.

اصلاح طلبان اصلاح طلبان در انتخابات اعضای شورای انتخابات دی ماه مجلس شورای اسلامی ملت ایران ملی ائتلاف حاما
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر