کد خبر: 235975 A

فرمانده تیپ ۶۵ نوهد:

نیروهای نوهد در عملیات ها در پشت خط دشمن نفوذ کرده و ضربات سنگینی را به آنها وارد می کنند، همچنین می توانند عملیات آزادی گروگان و مبارزه با اقدامات تروریستی را اجرا کنند.

فرمانده تیپ ۶۵ نوهد نیروی زمینی ارتش گفت: نیروهای ویژه نیروی زمینی ارتش آماده حضور در هر نوع عملیات و در هر کجا که لازم باشد، هستند.

به گزارش ایلنا، امیر سرتیپ دوم نوذر نعمتی پس از انجام عملیات فرود نیروی ویژه در منطقه رزمایش محمد رسول الله(ص) گفت: کارکنان تیپ ۶۵ نوهد، دوره های ویژه را طی کرده و با تمام تجهیزات می توانند در هر منطقه که لازم باشد، حضور پیدا کنند.

وی افزود: تیپ ۶۵ نوهد با توجه به نیروهایی که دارد می تواند نیازهای عملیاتی ایران را در هر محلی برآورده کند و ما این توان را داریم که انواع نفوذها را از راه هوا، دریا و خشکی عملیاتی کنیم.

امیر سرتیپ دوم نعمتی در پایان افزود: نیروهای نوهد در عملیات ها در پشت خط دشمن نفوذ کرده و ضربات سنگینی را به آنها وارد می کنند، همچنین می توانند عملیات آزادی گروگان و مبارزه با اقدامات تروریستی را اجرا کنند.

به گزارش ایسنا، نیروهای ویژه تیپ ۶۵ نوهد صبح امروز و در نخستین روز از رزمایش ارتش توسط هواپیمای ترابری سی ۱۳۰ در منطقه رزمایش فرود آمده و عملیات انجام دادند.

ایران تروریستی مبارزه ارتش عملیات نیروهای آماده اقدامات نوهد تیپ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر