کد خبر: 251477 A

حکیمی‌پور در گفت‌وگو با ایلنا:

متاسفانه گروه‌هایی هستند که به قانون پایبند نیستند و به همین دلیل، بی توجهی به قانون اساسی و به خصوص فصل سوم آن٬ یک تهدید جدی است.

دبیرکل حزب اراده ملت ایران تاکید کرد: انقلاب اسلامی برآمده از آموزه‌های دینی است که همگان را به اعتدال و اصلاح‌طلبی دعوت و دیگران را از افراط و تفریط پرهیز می‌کند.

احمد حکیمی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، در خصوص مهمترین آفت پیش‌روی انقلاب اسلامی گفت: مهمترین آفتی که ممکن است انقلاب اسلامی را تهدید کند٬ عدم تحقق شعارهای اصلی انقلاب اسلامی است.

وی ادامه داد: ایجاد محدودیت در آزادی برای شهروندان و ایجاد اخلال در استقلال کشور می‌تواند به انقلاب‌مان ضربه بزند.

رئیس سابق دوره‌ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات با بیان اینکه جمهوری اسلامی، نظامی برآمده از انقلاب است که چارچوب آن در قالب قانون اساسی است، تصریح کرد: متاسفانه گروه‌هایی هستند که به قانون پایبند نسیتند و به همین دلیل، بی توجهی به قانون اساسی و به خصوص فصل سوم آن٬ یک تهدید جدی است.

حکیمی‌پور افزایش فعالیت افراطیون را تهدیدی جدی برای آینده انقلاب اسلامی دانست و ادامه داد: انقلاب اسلامی برآمده از آموزه‌های دینی است که همگان را به اعتدال و اصلاح‌طلبی دعوت می‌کند و دیگران را از افراط و تفریط پرهیز می‌دارد.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب با بیان اینکه افراطیون هیچگاه پاسخگوی اعمال‌شان نبوده‌اند، خاطرنشان کرد: فعالیت افراطیون همواره به نظام و کشور ضربه زده و هزینه رفتارهای آنها را ملت پرداخته است.

حکیمی‌پور با یادآوری اینکه همه جریان‌ها باید بر اساس قانون و به شکل شفاف و روشن فعالیت کنند، ابراز داشت: افراطیون خود را نماینده ملت می‌دانند و این در حالی است که معلوم نیست چه کسی به آنها نمایندگی داده است.

آموزه های دینی استقلال انقلاب انقلاب اسلامی جمهوری اسلامی قانون قانون اساسی ملت ایران حکیمی افراطیون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر