کد خبر: 253737 A

آیت‌الله جوادی آملی در دیدار نهاوندیان:

با تمام عناد و دشمنی غرب نسبت به اسلام در ماجرای سلمان رشدی و انتشار کاریکاتورهای توهین‌آمیز و تقویت گروه‌های تکفیری٬ باز هم ملت ایران نماد اسلام رحمانی و اعتدال است.

یک مرجع تقلید با تقدیر از عزم دولت برای مبارزه با مفاسد اقتصادی گفت این مبارزه باید با شدت بیشتری دنبال شود تا نظام اقتصادی کشور اصلاح شود.

به گزارش ایلنا، این مرجع تقلید در دیدار محمد نهاوندیان رئیس دفتر رئیس‌جمهمور با اشاره به تلاش دنیای غرب و استکبار برای ارائه چهره خشن از اسلام، ملت و نظام جمهوری اسلامی در ۳۵ سال گذشته گفت: ملت ایران در تمام مراحل پس از انقلاب، چهره‌ای معتدل، عقلانی و عزتمند از خود ارائه داده است به طوری که امروز دنیا این ملت را با خصوصیات فوق می‌شناسد.

وی ادامه داد: غرب اگر منصفانه نگاه کند، خواهد دید با تمام عناد و دشمنی که نسبت به اسلام به خرج داده و در ماجرای سلمان رشدی و انتشار کاریکاتورهای توهین‌آمیز اخیر و تقویت گروه‌های تکفیری مشاهده شد، ملت ایران نماد اسلام رحمانی و اعتدال است.

آیت‌الله جوادی آملی با تقدیر از عزم دولت برای مبارزه با مفاسد اقتصادی گفت این مبارزه باید با شدت بیشتری دنبال شود تا نظام اقتصادی کشور اصلاح شود.

این مرجع تقلید از دولت خواست تا از همه ظرفیت‌ها برای رونق در تولید استفاده کند و تصریح کرد: کشوری که سرشار از منابع مختلف است باید از همه ظرفیت‌ها برای توسعه اقتصادی بهره‌مند شود.

آیت‌الله جوادی‌آملی ضمن ابلاغ سلام به دکتر روحانی، سفر رئیس‌جمهور را به استان موجب آبادانی بیش از پیش این استان دانست.

آیت الله جوادی آملی استکبار انقلاب دولت رئیس جمهور سلمان رشدی محمد نهاوندیان مفاسد اقتصادی ملت ایران نظام جمهوری اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر