کد خبر: 258669 A

صبح امروز انجام شد:

ایلنا: رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و انگلستان٬ گفت: اعضای هیأت پارلمانی ایران صبح امروز برای انجام دیدارهایی با ایرانیان مقیم لندن و نمایندگان پارلمان انگلستان٬ به این کشور سفر کردند.

به گزارش ایلنا٬  عباسعلی منصوری آرانی از عزیمت هیأت پارلمانی جمهوری اسلامی ایران به کشور انگلستان خبر داد و گفت: بعد از سفر هیأت پارلمانی انگلستان در سال گذشته به ایران٬ آنها بارها از هیأت ایرانی برای سفر به این کشور دعوت کردند٬ از این رو گروه‌ دوستی پارلمانی ایران و انگلستان صبح امروز یکشنبه عازم انگلستان شد.

رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و انگلستان٬ ادامه داد: گفتوگو با ایرانیان مقیم لندن٬ بررسی برخی موضوعات پارلمانی٬ دیدار با هیأت پارلمانیانگلستان و دانشجویان این کشور بخشی از برنامه‌های هیأت پارلمانی ایران در سفر به انگلستان است.

به گزارش ایلنا به نقل از خانه ملت، هیأت پارلمانی انگلیس متشکل از ۴ نفر از اعضای پارلمان این کشور به ریاست "جک استراو" رئیس گروه دوستی پارلمانی انگلیسو ایران در پارلمان انگلیس و وزیر خارجه پیشین این کشور٬ آذرماه سال ۹۲ به دعوت گروه دوستی پارلمانی ایران به تهران سفر کرده بودند.

 

انگلیس ایران جمهوری اسلامی ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر