کد خبر: 258861 A

رئیس قوه قضاییه خبر داد:

ایلنا: رییس قوه قضاییه از صدور دستور اکید به روسای کل دادگستری‌ها و دادستان‌های کشور در برخورد قاطع با متجاوزان به اراضی ملی و جنگل‌ها خبر داد.

به گزارش ایلنا٬ به نقل از روابط عمومی قوه قضاییه، آیت الله آملی لاریجانی عصر امروز با کاشت یک اصله نهال، ضمن گرامیداشت روز درختکاری و هفته منابع طبیعی و آبخیزداری گفت: امیدواریم با هماهنگی همه دستگاه‌های متولی بتوانیم منویات مقام معظم رهبری و خواسته مردم عزیز را در زمینه حفظ محیط زیست برآورده کنیم.

رئیس قوه قضاییه با اشاره به تلاش‌های دستگاه قضایی در برخورد با متجاوزان به اراضی ملی و جنگل‌ها بر لزوم افزایش برخوردهای قضایی در این زمینه تاکید کرد و افزود: همانطور که مقام معظم رهبری صبح امروز بر برخورد با متجاوزان به اراضی طبیعی و جنگل‌ها تصریح کردند، دستگاه قضایی نیز در این خصوص اقدامات لازم را انجام خواهد داد.

رئیس قوه قضاییه در ادامه بر نقش مردم در حفظ محیط زیست تاکید کرد و افزود: امروزه درختکاری، احیای اراضی و ایجاد و حفظ فضاهای سبز، وظیفه‌ای همگانی است.

رئیس قوه قضاییه تاکید کرد: باید با اشخاصی که منابع طبیعی و محیط زیست را آلوده می‌کنند برخورد جدی انجام شود چرا که حفظ محیط زیست، حفظ محیطی است که در آن زندگی می‌کنیم.

آیت الله آملی لاریجانی جنگل دستگاه قضایی روابط عمومی قوه قضاییه محیط زیست مقام معظم رهبری منویات مقام معظم رهبری دادگستری دادستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر