کد خبر: 258863 A

نوبخت در جلسه هیأت امنای دانشگاه آزاد گیلان:

معاون رئیس جمهور با بیان اینکه رفع تبعیض‌های دانشگاهی رویکرد مهم دولت است، گفت: اگر تبعیض‌ها از بین برود، دانشگاه آزاد می‌تواند در رسیدن به اهداف عالی کشور تأثیرگذار باشد.

به گزارش ایلنا٬ محمد باقر نوبخت در هشتمین جلسه هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان که در سالن جلسات معاونت برنامه ریزی کشور برگزار شد، با اشاره به انجام رسالت خوب دانشگاه آزاد اسلامی اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی به دنبال کیفی سازی و گسترش کیفیت است و دولت هیچ‌وقت اجازه نخواهد داد که رفتار غیر عادلانه گذشته نسبت به این دانشگاه استمرار یابد.

وی افزود: زمانی که مجبور بودیم فرزندانمان را برای ادامه تحصیل در رشته های معمولی در سطوح کاردانی یا بالاتر به خارج از کشور بفرستیم، دانشگاه آزاد اسلامی، در آن زمان به این مطالبات پاسخ درستی داد و صرفه‌جویی ارزی را برایمان به ارمغان آورد، دانشگاه آزاد اسلامی کارهای بسیار بزرگ مادی و معنوی و ارزشمندی را انجام داد اما متأسفانه بسیار ناعادلانه با آن برخورد می کردند.

سخنگوی دولت تصریح کرد: در دولت تدبیر و امید، این تبعیض ها باید از بین رفته و یک گام در جهت تقویت دانشگاه آزاد اسلامی برداریم و تردید ندارم که اگر این تبعیض ها از بین برود، دانشگاه آزاد اسلامی، علاوه بر ارائه این خدمات بسیار ارزشمند، می تواند در رسیدن به اهداف عالی کشور تأثیرگذار باشد.

نوبخت هیأت امنای دانشگاه آزاد گیلان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر