کد خبر: 258864 A

معاون اطلاع رسانی دفتر رییس جمهور خبر داد:

رییس‌جمهور کشورمان بعدازظهر سه‌شنبه برای انجام سفری رسمی و دو روزه به ترکمنستان سفر می‌کند.

به گزارش ایلنا٬ پرویز اسماعیلی با اعلام این خبر افزود: حسن روحانی به دعوت"قربان قلبردی‌ محمداف" رییس جمهوری ترکمنستان شامگاه سه شنبه وارد شهر عشق آباد شده و مورد استقبال قرار خواهد گرفت.

معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رییس جمهور ادامه داد: مراسم استقبال رسمی رییس جمهور ترکمنستان از روحانی صبح چهارشنبه و در کاخ ریاست جمهوری این کشور برگزار شده و سپس روسای جمهور دو کشور ملاقات دو جانبه خواهند داشت.

وی با اشاره به دیدار مشترک هیات‌های عالیرتبه دو کشور افزود: بعد از این دیدار مراسم امضای اسناد همکاری میان دو کشور برگزار شده و روسای جمهوری نیز برای دقایقی و در حضور خبرنگاران رسانه های جمعی سخن خواهند گفت.

معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رییس جمهور غرس یک اصله نهال به نشانه دوستی دو ملت را از دیگر برنامه های دومین روز این سفر اعلام و افزود: روسای جمهور دو کشور همچنین عصر روز چهارشنبه در جمع تجار و بازرگانان ایرانی – ترکمنی حاضر و با آنان به گفت‌وگو می نشینند.

اسماعیلی افزود: پس از ضیافت شام رییس جمهوری ترکمنستان که به افتخار رییس جمهوری کشورمان برگزار خواهد شد، حسن روحانی و هیات همراه شامگاه چهارشنبه به تهران باز خواهد گشت.

برنامه های رییس جمهور سفر ترکمنستان اسماعیلی پرویز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر