کد خبر: 259792 A

سرافراز در دیدار نمایندگان اقلیت‌های مذهبی:

ایلنا: نمایندگان اقلیت‌های مذهبی در مجلس شورای اسلامی با رییس صداوسیما دیدار و گفت‌وگو کردند.

به گزارش ایلنا، محمد سرافراز در این دیدار خطاب به نمایندگان اقلیت‌های مذهبی گفت: ما باید شکرگزار این نعمت باشیم که اقلیت‌های مذهبی در مجلس شورای اسلامی دارای کرسی هستند، در حالی که این امکان، در همه کشورهای غربی و عربی وجود ندارد.

وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به جنایت‌های گروه تروریستی داعش و حمایت غرب و برخی اعراب از آن افزود: این گروه تروریستی که از کمک مستقیم آمریکا و رژیم صهیونیستی برخوردار است هیچ تفاوتی میان ادیان قائل نیست.

نمایندگان اقلیت های مذهبی نیز در این دیدار با بیان دغدغه‌های رسانه‌ای خود، خواستار پوشش اخبار اقلیت‌ها در اخبار داخلی و برون‌مرزی رسانه ملی شدند.

این نمایندگان مجلس شورای اسلامی در ادامه گفتند: اگر مراسم و اخبار اقلیت‌های دینی پوشش داده شود دنیا خواهد دید که ما در کمال آرامش در کنار همه مردم ایران از هر قوم، نژاد و دینی زندگی می‌کنیم.

نمایندگان اقلیت‌های مذهبی تاکید کردند: ایران کشور ادیان توحیدی و ابراهیمی است و مردم در صلح و صمیمیت درکنار یکدیگر زندگی می کنند.

در دیدار امروز یوناتن بت کلیا نماینده مسیحیان آشوری، سیامک مره صدق نماینده کلیمیان، کارن خانلری نماینده مسیحیان ارمنی شمال کشور، اسفندیار اختیاری کسنویه یزد نماینده زرتشتیان و روبرت بگلریان نماینده مسیحیان ارمنی جنوب کشور حضور داشتند.

اقلیت‌های دینی مجلس شورای اسلامی محمدسرافراز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر