کد خبر: 261671 A

با ارسال پیام های جداگانه؛

ایلنا: رئیس‌جمهور کشورمان در پیام‌های جداگانه‌ای فرا رسیدن نوروز ۱۳۹۴ را به سران کشورهای افغانستان، تاجیکستان، پاکستان، آذربایجان، ترکمنستان، ارمنستان، ترکیه، قزاقستان و ازبکستان تبریک گفت.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری، حسن روحانی رئیس‌جمهور کشورمان در پیام‌های جداگانه‌ای فرا رسیدن نوروز ۱۳۹۴ هجری شمسی را به سران کشورهای افغانستان، تاجیکستان، پاکستان، آذربایجان، ترکمنستان، ارمنستان، ترکیه، قزاقستان و ازبکستان تبریک گفت.

روحانی در این پیام‌ها، نوروز را از مواریث باستانی و مشترکات تمدنی و فرهنگی این کشور‌ها برشمرد و بر تحکیم روابط دوستانه برای ترسیم آینده‌ای روشن و آکنده از همکاری و دوستی، تاکید کرد.

متن پیام رئیس‌جمهور به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

فرا رسیدن سال ۱۳۹۴ هجری خورشیدی و «نوروز» را که از مواریث باستانی و مشترکات تمدنی و فرهنگی ما به شمار می‌آید، به جناب عالی و ملت دوست و برادر تبریک و شادباش می‌گویم.

سرمایه‌های معنوی و فرهنگی و ظرفیت‌های فراوان ملت‌های ما در بستر تاریخی پرشکوه، ارزش‌ها، آثار و بزرگانی را خلق کرده که همواره مایه مباهات ملت‌های دو کشور و جهانیان است.

با افتخار به پیوند‌ها و مشترکات فراوان و تاکید بر تحکیم روابط دوستانه برای ترسیم آینده‌ای روشن و آکنده از همکاری و دوستی، از خداوند بزرگ برای جناب عالی، دولت و ملت شما سعادت و بهروزی روزافزون آرزومندم

حسن روحانی

رئیس‌جمهوری اسلامی ایران

حسن روحانی رئیس‌جمهور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر